Septiņas lietas, kuras visbiežāk aizmirstam ielikt čemodānā, Mixnews.lv

Septiņas lietas, kuras visbiežāk aizmirstam ielikt čemodānā

фото

Izklaide | 2014. gada 30. aprīlī plkst. 18:53

Vasara tuvojas vēja spārniem un daudzi cilvēki savus brīvdienu laiku ceļojumus jau ir saplānojuši. Pirms došanās ceļā, katrs no mums izveido sarakstu, pēc kura vadoties sakravā čemodānu. Aizmirsto lietu sarakstā parasti atrodas dažas ļoti nepieciešamas lietas. Uzzini kādas!

фото

Mobilā telefona lādētājs

Pašu telefonu vai planšetdatoru, parasti, mēs neaizmirstam. Tomēr par tādu sīkumu, kā lādētājs mēdzam piemirst.

фото

Pretiedeguma krēms

Šis ir nākamais objekts, kurš paliek uz galda, tā arī neiekļūstot starp lietām čemodānā. Pretiedeguma krēmu var nopirkt jebkurā pasaules veikalā, taču ne visi varēs izvēlēties tādu, kas paredzēts jūsu ādai.

фото

Zāles

Pretklepus līdzekļi, zāles pret apaukstēšanos - lietas, bez kurām nav ieteicams doties ceļojumā. Ārzemēs var izrādīties, ka šie līdzekļi tiek izsniegti tikai pret receptēm.

фото

Zobu pasta un zobu birste

Šīs divas lietas cilvēki viennozīmīgi mēdz aizmirst. Lai tas nenotiktu, ieteicams ieviest vienu mājas komplektu un otru ceļojumiem.

фото

Galvassega

Lieta, kas aizsargās no vēja, putekļiem un aukstuma. Tā ir neaizvietojama lieta. Ja čemodānā nav vietas, var sameklēt sameklēt ko kompaktāku.

фото

Siltas drēbes

Pat silta vasaras diena var pārvērsties par vējainu un lietainu. Bez siltām drēbēm, tā būs pilnībā izbojāta ceļojuma diena.

фото

Krāsaina pases kopija

Lieta, kas lieti noderēs, ja pazaudēsiet pasi.

Komentāri