Pasaules resnākā sieviete tievēs dēļ mīļotā vīrieša, Mixnews.lv

Pasaules resnākā sieviete tievēs dēļ mīļotā vīrieša (1)

фото

Izklaide | 2014. gada 4. maijā plkst. 16:04

Pasaules resnākā sieviete, Čeritija Pīrsa, kura sver aptuveni 358 kilogramus, grasās "mazliet" notievēt, lai varētu doties pie altāra. Pīrsa plāno veikt kuņģa samazināšanas operāciju. Lai 38 gadus vecā sieviete varētu veikt operāciju, viņai jānomet aptuveni 127 kilogrami, raksta "MetroUK".

Mērķa sasniegšanai Pīrsa jau tagad samazinājusi kaloriju skaitu uz 1200. Spert soli, lai kardināli mainītu savu dzīvi, sieviete nolēmusi dēļ mīļotā vīrieša - 22 gadus vecā līgavaiņa, Tonija Saura.

фото

"Es nevēlos svinēt kāzas mājās. Mēs mīlam kantri mūziku un es vēlos uzvilkt kāzu klietu, kovboju zābakus un cepuri," saka Čeritija.

фото

Ārsti jau agrāk ir brīdinājuši sievieti, ka viņai nepieciešams nomest lieko svaru, jo pretējā gadījumā pastāv risks nomirt ar sirdstrieku. "Mans sapnis ir notievēt līdz 90 kilogramiem. Es nevēlos neko neiespējamu, vienkārši vēlos normālu dzīvi," skaidro sieviete, kura no mājas nespēj iziet kopš 2001.gada.

фото

Līdz brīdim, kad Čeritija sāka tievēt, viņas ikdienas racions bija pārslas, divas picas, divas lielas sviestmaizes, divas lazanjas tāfelītes, šokolāde, milzīga popkorna bļoda un cepumi. Tagad, ar mīļotā atbalstu, sieviete notiesā trīs jogurtus, banānu ar riekstu sviestu, augļus, grillētu vistu, veģetāro picu un krekerus.

фото

"Čeritijas svars man nekad nav sagādājis problēmas. Viņa vienmēr būs satriecoša līgava. Es tikai uztraucos, ka viņa var pāragri nomirt, tāpēc palīdzu notievēt", tā Tonijs.

Foto: Ekrānšāviņš trendysturvsblog.com

Komentāri 1
lolapirms 4 gadiem
Nu kā var šitā uzresnēt, ka pretīgi skatīties.