Pasaules kārnākā sieviete - anoreksijas upuris, Mixnews.lv

Pasaules kārnākā sieviete - anoreksijas upuris

фото

Izklaide | 2014. gada 4. maijā plkst. 17:04

Maskaviete Valērija Levitina, tagad dzīvo Monako. Pusaudzes vecumā viņa kopā ar ģimeni pārvācās uz pastāvīgu apmešanos ārzemēs, kur ieguva daudz paziņu un paaugstinātu vīriešu uzmanību. Tagad viņa saņem simtiem vēstuļu no jaunām meitenēm, kuras lūdz padomu, kas jādara, lai neizskatītos kā Valērija.

фото

Valēriju anoreksija vajā jau ilgu laiku, viņa cer, ka izveseļosies un izveidos ģimeni. Valērija ir pamatoti satraukusies ne tikai par savu dzīvi, bet arī par sabiedrībā valdošo slaiduma kultu.

фото

Levitina atgādina skeletu vai dzīvu mironi. Ar anoreksiju sirgstošā sieviete sver aptuveni 25 kilogramus. Valērija, kura šobrīd ir 41 gadus veca, būdama vēl bērns, kopā ar ģimeni pārvācās uz pastāvīgu apmešanos ārzemēs, kur ieguva daudz paziņu un paaugstinātu vīriešu uzmanību.

фото

Tolaik viņa bija slaida un pievilcīga meitene, bet kāds rupjš aizrādījums par viņas svaru piespieda meiteni labprātīgi atteikties no ēdiena. Vēlme notievēt pārvērtās anoreksijā.

фото

Amerikā Levitina paspēja piedalīties vairākos skaistumkonkursos, tomēr pamazām neēšanas sekas darīja savu melno darbu. Apsēstība ar neēšanu turpinājās, un tagad sievietes dzīvībai pastāvīgi draud briesmas, jo terapija līdz šim izrādījusies bezspēcīga.

фото

Mūmijai līdzīgu izskatu Valērija ieguvusi ilgos badošanās gados. Nu viņa jau vairs praktiski neatšķir dažādu pārtikas produktu garšu, bet olbaltumvielas, taukvielas un ogļidrātus uzņem, vadoties pēc stingras shēmas.

фото

Lai nezaudētu samaņu zemā asinsspiediena dēļ, sieviete katru dienu izdzer vismaz divus litrus kafijas. Valērija Levitina cer uzlabot veselību, pateicoties Monako siltajam klimatam, bet pagaidām panākumu nav. Valērijai spēka pietiek tikai mācībām, un ienākumus veido tikai bezdarbnieka pabalsts.

фото

Levitina, piedaloties Krievijā populārā šovmeņa Andreja Malahova vadītajā raidījumā, atzina, ka viņas piemēram vajadzētu kalpot par mācību jaunām meitenēm, cik bīstama ir pārmērīga aizraušanās ar diētām.

Uzmanību - nepatīkami kadri!

Valērijai spēka pietiek tikai mācībām, un ienākumus veido tikai bezdarbnieka pabalsts.

_ Foto: facebook_Valeria Levitina_

Komentāri