Jūrnieks tiesā pierāda, ka viņa pieci bērni ir sveši, Mixnews.lv

Jūrnieks tiesā pierāda, ka viņa pieci bērni ir sveši

фото

Izklaide | 2014. gada 4. maijā plkst. 12:08

Omskā norisinājusies unikāla tiesas prāva, kurā vīrietim izdevies pierādīt, ka pieci no sešiem bērniem, kurus viņš izaudzinājis kopā ar sievu, ir sveši, raksta ārvalstu mediji.

Kāds 39 gadus vecs jūrnieks pēc 12 gadu kopdzīves izšķīries ar sievu. Vīrietim sāka sasties šaubas, kad viņš sāka aprēķināt piecu bērnu ieņemšanas laikus, kas sakrita ar viņa atrašanos jūrā. Tolaik viņš kārtīgi maksāja alimentus bērnu uzturēšanai - 50% no algas.

Kad jūrniekam radās aizdomas par sievas neuzticību, viņš vērsās tiesā ar lūgumu veikt paternitātes pārbaudi. DNS tests izmaksāja aptuveni 46 tūkstošus rubļu, taču tas pierādīja, ka pēdējie pieci bērni, trīs dēli un divas meitas ir citu vīriešu bērni.

Bioloģiskais bērns izrādījās pirmais. Tomēr attiecībā uz vecāko meitu "daudzbērnu" tēvam šaubu nebija - meitenīte līdzinās viņam, kā ūdens lāse.

Pēc medicīniskās ekspertīzes jūrnieks apstrīdēja, ka ir piecu dzeguzēnu tēvs. Tiesa atbrīvoja jūrnieku no alimentu maksāšanas. Savukārt bijusī sieva atzina, ka pēdējais bērns ir no cita vīrieša, citu bērnu bioloģisko tēvu vārdus viņai nespēja atcerēties.

Komentāri