Jelgavniece gūst panākumus Vācijas talantu šovā, Mixnews.lv

Jelgavniece gūst panākumus Vācijas talantu šovā

Jelgavniece Tīna Indersone (pazīstama arī kā Tina Sona) jau vairākus gadus dzīvo Vācijā un šā gada janvārī veiksmīgi startējusi vācu talantu šovā "Deutschland sucht den Superstar" (DSDS).

Intervijā portālam "tvnet.lv" Indersone atklāj, ka Vācijā strādā ātrajā ēstuvē "Kentucky Fried Chicken". "Man ir brīnišķīgi kolēģi, kuri atbalsta un priecājas par mani," stāsta jauniete, piebilstot, ka nekāds sapņu darbs tas, protams, nav.

Uz Vāciju Tīna devusies, jo brālis dzīvo šeit jau septiņus gadus, arī mamma jau pusotru gadu un viņa vēlējusies studēt Vācijā. "Godīgi sakot, mani neuzņēma, jo nebija atbilstošais vācu valodas līmenis. Tajā brīdī tik ļoti nožēloju, ka neuztvēru nopietni vācu valodas stundas skolā," stāsta jauniete.

Tīna pēc ierašanās Vācijā nebija domājusi ne par kādiem vai citiem šoviem, vienkārši brauca ar apziņu studēt, nodibināt grupu, atrast darbiņu. Taču Vācijā viņa iepazinās ar vienu brīnišķīgu pāri - Patriku un Inesi. Patriks latvieti bakstījis un teicis - tev jāiet, tev jāiet, tev jādzied tur! Beigās sanāca tā, ka viņš, Tīnai nezinot, nosūtījis pieteikumu DSDS.

Foto: "tvnet.lv", no privātā arhīva

Komentāri