Artis Pabriks "Bērnsa vakariņās" ierodas zeķītēs ar "Rolling Stones" emblēmu, Mixnews.lv

Artis Pabriks "Bērnsa vakariņās" ierodas zeķītēs ar "Rolling Stones" emblēmu

фото

Izklaide | 2013. gada 30. janvārī plkst. 15:10

Lielbritānijas Tirdzniecības kamera Latvijā rīkoja tradicionālo labdarības balli "Burns Supper" ("Bērnsa vakariņas"), kurā pulcējās diplomāti un skotu kultūras piekritēji. Ballē piedalījās arī aizsardzības ministrs Artis Pabriks, kura apģērbā dažas detaļas skaidri liecināja par mīlestību prêt rokmūziku.

фото

"Bērnsa vakariņas" tiek rīkotas daudzās valstīs, obligāta pasākuma sastāvdaļa ir skotu dzejnieka Roberta Bērnsa dzejoļu lasījumi, skotu nacionālā ēdiena haggis (cūkas kuņģis, piebāzts ar subproduktu un putraimu maisījumu) un, protams, dūdu skaņas.

Pēc tradīcijas šajā pasākumā tiek vākta nauda labdarības mērķiem, šogad organizācijai "SOS Bērnu ciemati Latvijā", kas palīdz bez vecākiem palikušiem bērniem iegūt jaunas ģimenes.

фото

Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Endrjū Sopers ar kundzi Ketrīnu

Balles patroni bija Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Endrjū Sopers un Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Kamerons Grīvss. Abi kungi izskatījās nevainojami, tieši tā, kā paredz balles dresskods.

Arī aizsatrdzības ministrs Artis Pabriks ieradās pasākumā, ģerbies uzvalkā un kaklasaitē. Taču, kad valstsvīrs nosēdās pie galda, mūsu kamera ievēroja ministra "neformālās" zeķītes ar sarakanām mēlēm - slavenās rokgrupas "The Rolling Stones" simbolu.

фото

фото

фото

Nu ko lai saka? No vienas puses, protams, ir patīkami, ka mūsu aizsardzības ministrs mīl labu mūziku. No otras – "Bērnsa vakariņās" labāk izskatītos zeķītes ar skotu rūtīm. Viegli, viegli redzamām.

Foto: Māris Morkāns mixnews.lv

Komentāri