Klīnika "Premium Medical" piedāvā slavenās Karlovi Vari SPA procedūras, Mixnews.lv

Klīnika "Premium Medical" piedāvā slavenās Karlovi Vari SPA procedūras

фото

Izklaide | 2013. gada 2. februārī plkst. 13:10

Rīgas klīnika "Premium Medical" piedāvā unikālu projektu "Sanatorija pilsētā", kurā galvaspilsētas iedzīvotāji var izbaudīt visefektīvākās plaši pazīstamā Čehijas kūrorta Karlovi Vari procedūras.

Viss vērtīgākais no Karlovi Vari

Svarīgākā projekta "Sanatorija pilsētā" iezīme ir dažādu dabas materiālu – dūņu, mālu, sāļu,u.c. - izmantošana procedūrās. Sava bagātīgā sastāva dēļ Karlovi Varu kūrorta materiāli ir pielietojami ļoti dažādu veselības problēmu risināšanā.

фото

Karlovi Vari ir viens no senākajiem un apmeklātākajiem kūrortiem pasaulē, kurš piedāvā dziedniecisko dūņu ārstniecību un balneoterapiju. Laikā, kopš atklāti daudzie ārstnieciskie avoti un apkārtnes dabas bagātības, tur veselību atguvuši tūkstošiem cilvēku, tostarp tādas personības kā Mocarts, Šillers, Gēte, Kafka, Bahs, Bēthovens, Šopēns, daudzi Eiropas karaļnamu pārstāvji. Un, protams, mūslaiku slavenības, piemēram, Antonio Banderas, Roberts De Niro, Džons Malkovičs, Šārona Stouna, Denijs De Vito un daudzi citi.

Pakalpojumi "Sanatorija pilsētā"

фото

Projekts "Sanatorija pilsētā" piedāvā: kūdras dūņu terapiju, magnija sāls terapiju, melnā māla terapiju, hidroterapiju un fizioterapiju, kā arī kosmētiskās procedūras sejai un ķermenim.

"Sanatorijā pilsētā" ir pieejamas procedūras, kā arī profilaktiskās programmas kompleksai veselības problēmu risināšanai un kopējās pašsajūtas uzlabošanai, tostarp, kaulu-muskuļu sistēmas, locītavu, perifērās un centrālās nervu sistēmas slimību ārstēšanai, stresa un izdegšanas sindroma mazināšanai, ādas, elpošanas un gremošanas orgānu, kā arī ginekoloģisko slimību ārstēšanai.

Tāpat programmas var palīdzēt cīņā ar lieko svaru un sliktu kopējo pašsajūru, dāvājot organismam visu labāko, ko sniedz daba.

Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar čehu kompāniju "Ludmila Jílková – TORF", klīnikai "Premium Medical" ir eksluzīvas tiesības Latvijā izmantot dūņu un balneoloģiskos produktus. Tie ir "Sfagnum Balneo" produkti: dūņu peloīdi, melnais māls, magnija sāls, kas ir iegūti vistīrākajās un bioloģiski spēcīgākajās atradnēs. Produkti ir sertificēti un 100% dabīgi, tos izmanto labākajās sanatorijās un SPA kūrortos.

фото

Kūdras dūņas. Tas ir unikāls bioloģiskais produkts, kurā ir augsts organisko vielu un humīnskābju līmenis. Dūņas veicina centrālās nervu sistēmas, imūnsistēmas darbības atjaunošanos, stimulē organisma aizsargspējas. Tāpat tās iznīcina un izvada toksīnus, radioaktīvās vielas, stimulē šūnu atjaunošanās procesus, likvidē iekaisuma procesus, uzlabo muskuļu tonusu, organisma hormonālos un vielmaiņas procesus.

Dūņu terapija ieteicama: asinsrites uzlabošanai, locītavu, mugurkaula, muskuļu, citu sāpju gadījumos, artrožu, artrītu gadījumos, reimatisku slimību ārstēšanas atvieglošanai, traumu seku mazināšanai, celulīta ārstēšanai, tievēšanas atbalstam, ginekoloģisko problēmu risināšanā, metabolilsma procesu aktivizēšanai u.c.

фото

Magnija sāls. Šī sāls tika atrasta vairāk nekā 2000 metru dziļumā. Tās unikalitāte ir augsta magnija (Mg) koncentrācija kopā ar citiem elementiem. Magnijs labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, nervu sistēmu, mazina stresu, regulē sirds un muskuļu kontrkacijas, veicina C un E vitamīna apmaiņu organismā, kā arī mazina kalcija nogulšņu veidošanos nierēs un žultspūslī. Magnija sāļiem ir spēcīga pretalerģiska un dezinficējoša iedarbība.

Magnija sāls terapija ieteicama: ādas slimību (psoriāze, hroniskas ekzēmas, akne, ādas iekaisumi) ārstēšanai, sirds darbības un asinsvadu problēmu gadījumos, iekaisumu un hormonālo traucējumu ārstēšanai, sievietēm menopauzes simptomu mazināšanai, stresa mazināšanai, u.c.

фото

Melnais māls ir iegūts Bohēmijas rietumos, tas satur 40% kaolinīta, 35% illīta, 16% organiskās sastāvdaļas. Šis māls ir unikāls un atšķirībā no citiem māliem tam ir augsts humīnskābju saturs, pateicoties tam, mālam ir antibakteriāla un pretiekaisumu iedarbība. Melnais māls attīra ādu, cīnās ar iekaisumiem un pinnēm, uzsūc toksīnus, mikrobus, strutas.

Māls ir lielisks kaitīgo vielu absorbents, jo spēj piesaistīt toksīnus un brīvos radikāļus apjomā, kas vairākkārt pārsniedz tā svaru.

Melnā māla terapija ieteicama: vielmaiņas uzlabošanai, veselīgas tievēšanas atbalstam, celulīta ārstēšanai, melnajam mālam piemīt spēcīga antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība, tas veicina detoksikāciju.

фото

Zemūdens masāža ir hidroterapijas metode, kuras efektivitāti rada masāža kopā ar attīrošo un harmonizējošo ūdens iedarbību. Masāžas iedarbību var papildināt ar ūdenim pievienotu ēterisko eļļu, kūdras dūņu ekstraktu vai magnija sāli. Zemūdens masāža aktivizē vielmaiņu, palīdz izvadīt toksīnus un šlakvielas, veicina tauku šūnu šķelšanos, mazina tūsku, tonizē ādu, veicina šūnu atjaunošanos, stimulē imunitāti.

Vannas ar magnija sāli ieteicamas sirds un asinsvadu saslimšanu, nervu sistēmas, ginekoloģisku saslimšanu terapijā, locītavu, muskuļu sāpju gadījumos, u.t.t. Sāls, kas tiek izmantota šajās procedūrās, ir unikāla augstās magnija koncentrācijas dēļ.

Vannas ar dūņu ekstraktu ieteicamas reimatisma, locītavu sāpju, artrītu, artrožu gadījumos, asinsrites uzlabošanai, aptaukošanās ārstēšanai un imunitātes palielināšanai.

фото

Vannas ar aromātiskajām eļļām iedarbojas ne tikai uz ķermeni, bet arī palīdz at jaunot dvēseles līdzsvaru un harmonizē emocionālo stāvokli.

Procedūras piemērotas jebkura vecuma sievietēm un vīriešiem.

Klīnikas Premium Medical adrese: Duntes iela 11, 6. stāvs, Rīgā, LV–1013. Uzzini vairāk par projektu „Sanatorija pilsētā": telefons - 66011160, e-pasts - [email protected], mājas lapa internetā www.premiummedical.lv.

Izbaudi Karlovi Vari kūrortu priekšrocības tepat Rīgā, klīnikā „Premium Medical”!

Materiāls veidots sadarbībā ar Klīniku Premium Medical

Komentāri