Lindsiju Lohanu tiesās par melošanu policijai, Mixnews.lv

Lindsiju Lohanu tiesās par melošanu policijai

фото

Izklaide | 2013. gada 1. februārī plkst. 08:24

Skandalozā aktrise Lindsija Lohana martā tiks tiesāta par melošanu policijai, apgalvojot, ka viņa nevadīja jūnijā avarējušo automašīnu, ziņo LETA-REUTERS.

Trešdien Losandželosas tiesnese par tiesas sēdes datumu nolika 18.martu. Tajā arī tiks spriests, vai Lohana pārkāpusi pārbaudes laika nosacījumus, kas viņai tika piemērots par kaklarotas nozagšanu 2011.gadā.

Atgādinām, ka aktrises automašīna jūnijā iekļuva avārijā, saduroties ar pašizgāzēju. Lai arī Lindsija apgalvoja, ka mašīnu vadīja viņas asistents, vairāki aculiecinieki redzēja, ka viņa pie stūres sēdējusi pati.

Lohanai uzrādīta apsūdzība par pārgalvīgu braukšanu, melošanu policijai un policijas darba traucēšanu, tomēr viņa neatzīst vainu nevienā no nodarījumiem.

Kopš 2007.gada Lohana daudzkārt nonākusi konfliktā ar likumu. Telekanāls "CNN" šomēnes saskaitīja, ka sešu gadu laikā viņa stājusies tiesas priekšā jau 20 reizes.

Pagājušā gada nogalē aktrise tika aizturēta par kautiņa uzsākšanu Ņujorkas naktsklubā, kā arī medijos izskanēja ziņas par viņas nedienām ar nodokļu maksāšanu. Lai nedaudz uzlabotu savu materiālo stāvokli, zvaigzne pat ir iekārtojusies darbā eskorta servisā.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Lindsija šonedēļ paziņoja, ka neieradīsies uz tiesas sēdi "gripas dēļ", taču jau tajā pašā vakarā manīta kādā nakts klubā.

Foto: theevolution.ru, timeszp.com

Komentāri