Ksenija Sobčaka slepeni apprecējusies (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

Ksenija Sobčaka slepeni apprecējusies (FOTO, VIDEO)

фото

Izklaide | 2013. gada 2. februārī plkst. 20:35

Slavenā Krievijas TV zvaigzne Ksenija Sobčaka 1.februārī apprecējusies ar aktieri un režisoru Maksimu Vitorganu, raksta "newsru.com"

Jaunlaulātie ziņu par kāzām slēpuši pat no tuviniekiem, un par laulību faktu paziņojuši Vitorgana filmas pirmizrādē. Izrādījās, ka pāris reģistrēja laulību dzimtsarakstu nodaļā vien dažas stundas pirms kinofilmas demonstrēšanas.

Pasākumā ieradās arī Ksenijas un Maksima vecāki. Ksenijas māte Ludmila Narusova sāka apskaut meitas vīratēvu, slaveno aktieri Emanuelu Vitorganu, tāda veidā rādot, ka viņa ir apmierināta ar meitas izvēli.

фото

Ksenijas māte Ludmila Narusova un Emanuela Vitorgana sieva Irina Mlodika

Arī Emanuela Vitorgana ģimenē ļoti priecājās par šo notikumu.

"Mēs esam laimīgi, ka tā ir tieši Ksenija. Viņa ir ļoti krietns cilvēks," sacīja jaunā vīra vecāki.

"Protams, ka es atbalstu sava dēla izvēli," pavēstīja portālam "Heat.ru" līgavaiņa tēvs Emanuels Vitorgans. Ja es būtu pret šo laulību, nebūtu atbraucis uz kāzām. Es ļoti gribu pateikties Maksima mātei par to, ka viņa uzaudzināja tādu dēlu un vīru."

Svīnības ilga apmēram piecas stundas, un pēc tam viesi pamazām sāka izklīst. Lai laimīgo līgavu netraucētu žurnālisti un nejaušie garāmgājēji, kāzu plīvurā iznāca Ksenijas draudzene, bet pašu Sobčaku apsargi izveda pa sētas durvīm.

фото

фото

1.februāra vakarā Ksenija Sobčaka savā "Twitter" kontā pateicās visiem par apsveikumiem, ierakstam pievienojot arī fotogrāfiju, kurā redzamas abu plaukstas un gredzeni pirkstos.

фото

Ksenijai Sobčakai šīs ir pirmās laulības, bet Maksimam trešās. Viņam ir divi bērni - dēls un meita.

Foto: 7d.org.ua, heat.ru, twitter.com

Komentāri