Vai tiešām Zatleru laulība izjuks?, Mixnews.lv

Vai tiešām Zatleru laulība izjuks?

фото

Izklaide | 2013. gada 3. februārī plkst. 10:17

Eva Sietiņsone-Zatlere kopā ar vīru Gustavu Zatleri

Aizvadītajā nedēļā tika uzjundītas baumas par sānsoļiem eskprezidenta Valda Zatlera dēla Gustava Zatlera un viņa sievas Evas Sietiņsones-Zatleres laulībā. Abi gan šīs runas kategoriski noliedz, tomēr ģimene ir nodrošinājusies, lai laulības šķiršanas gadījumā nebūtu strīdu par mantas sadali - parakstīts laulības līgums, raksta "krusttevs.com"

Pāris, kurš apprecējās 2008.gadā, noslēdzis laulības līgumu par visas mantas šķirtību. Saskaņā ar to Zatleram gadījumā, ja laulība tiek šķirta, paliek dzīvoklis Siguldā, jaunā projekta ēkā "Kalnabeites 7", un nekustamais īpašums "Zaķīši" Saulkrastos. Laulātajai draudzenei savukārt pienāktos īpašums Siguldas pagasta Ķiparos, Ievu ielā, kā arī dzīvoklis Rīgā, Jukuma Vācieša ielā.

Protams, laulības līguma noslēgšana nav indikators tam, ka laulību pāris tiešām grasās šķirt – parasti šādā veidā kāds no laulātajiem nodrošinās, ka viņu neprec tikai mantas dēļ (tiesa, parasti šādos gadījumos līgums tiek slēgts īsi pirms laulībām). Kādi bijuši Zatleru pāra motīvi, slēdzot šādu līgumu – grūti spriest.

Kā ziņoja portāls Mixnews, pērn jau izskanēja ziņas par iespējamo krīzi A/S "Cēsu alus" valdes priekšsēdētājas Evas Sietiņsones-Zatleres un viņas vīra Gustava Zatlera ģimenē, jo bijušā Valsts prezidenta Valda Zatlera dēls esot neuzticīgs savai sievai. Pēc tam gan parādījās baumas, ka viss bijis nedaudz citādāk – "gāja pa kreisi" nevis Gustavs, bet gan viņa sieva Eva. Turklāt viņas rīcības rezultātā tika izjaukta tirdzniecības jomas darbinieka Edgara Untāla un "LNT" žurnālistes Danas Albrehtes-Untāles laulība. Tomēr gan Eva Sietiņsone-Zatlere, gan Edgars Untāls žurnālam "Kas Jauns" noliedz, ka ir bijuši mīļākie.

Taču Dana Albrehte atzinusi, ka šķīrusies no vīra tieši viņa sānsoļa dēļ ar Evu Sietiņsoni-Zatleri.

"Mani kā žurnālisti pārsteidza, cik divkosīga, sekla un bez iekšējās inteliģences patiesībā ir viena daļa tā dēvētās Latvijas elites pārstāvju, kuru ārējais, šķietami spožais publiskais tēls ir tikai liekulīga izkārtne, un cik viegli šie cilvēki piekopj amorālu dzīvesveidu," "Kas Jauns" citē Albrehti.

"Vakara Ziņām" Zatlers arī pēc šīs publikācijas kategoriski noraidīja, ka viņa ģimenē būtu krīze.

"Es norobežojos no šīm baumām, un tās nekādi neskar ne mani, ne manu ģimeni. Mēs joprojām dzīvojam kopā. Ja neticat – varat atnākt un pārliecināties," pauda Zatlers.

Interesanti, ka aizvadītajā nedēļā Zatleru vienatnē manīja Alus gada balvas pasniegšanā Latviešu biedrības namā, kas šķita dīvaini, ņemot vērā, ka Sietiņsone-Zatlere pārstāv "Cēsu alu" gan Latvijas Alus darītāju asociācijā, gan Alus un dzērienu iepakojumu savienībā. Zatlers gan nekā dīvaina šajā apstāklī nesaskata.

"Latvijā viņa bija, taču mēs sadalām pienākumus. Neesam nekādi lielie atbalstītāji šīs balvas pasniegšanai, tāpēc abiem tur jābūt nebija," viņš teica.

Foto: kasjauns.lv, puaro.lv

Komentāri