Lembergs pieņēmis rallija izaicinājumu (FOTO), Mixnews.lv

Lembergs pieņēmis rallija izaicinājumu (FOTO)

фото

Izklaide | 2013. gada 4. februārī plkst. 13:18

Ar interesantām fotogrāfijām sociālajā tīklā "Twitter" savus fanus iepriecinājis Ventspils mērs Aivars Lembergs, kurš kopā ar Liepājas mēru meties pretī rallija izaicinājumam. Ulda Seska ekipāžā Lembergs bijis stūrmanis, raksta "krusttevs.com"

фото

Kā iepriekš ziņoja portāls Mixnews, Latvijā no 1. līdz 3.februārim norisinājas Eiropas autorallija čempionāta (ERC) otrajais posms Liepāja-Ventspils. Par ERC čempionāta otrā posma uzvarētāju kļuva vairākkārtējais Somijas čempions Jari Ketomā.

Pēc tam, kad pirmajos piecos ātrumposmos piektdien un sestdien labākais bija talantīgais īrs Kreigs Brīns ("Peugeot 207"), Ketomā uzvarēja astoņos no atlikušajiem desmit "dopiem" un droši triumfēja kopvērtējumā.

Ketomā šajās sacensībās startēja ar kādreizējo Kimi Raikonena stūrmani Kaju Lindstrēmu.

Tikmēr Brīns, kura automašīnai svētdien bija elektrības problēmas, noslēdzošos ātrumposmus nobrauca pietiekoši droši, lai saglabātu otro vietu kopvērtējumā. Viņš summā Ketomā piekāpās par 31 sekundi.

Trešo vietu nosargāja leģendārais franču autosportists Fransuā Delakūrs ("Peugeot 207"), kurš no Ketomā atpalika par divām minūtēm un 47,5 sekundēm. Pēdējā dienā ar Delakūru konkurēja krievs Aleksejs Lukjaņuks ("Mitsubishi Lancer Evo X"), tomēr viņam ļoti neveiksmīgs izvērtās priekšpēdējais, 14.ātrumposms, kura sākumā nokrita aizsargvairogs, bet vēlāk tika pārsists karteris un nācās izstāties.

Komentāri