Sobčakas kāzu aizkulises: tuvinieki zināja, līgava nemet pušķi, ballītē iegriežas policisti, Mixnews.lv

Sobčakas kāzu aizkulises: tuvinieki zināja, līgava nemet pušķi, ballītē iegriežas policisti (1)

фото

Izklaide | 2013. gada 4. februārī plkst. 18:28

Ksenijas Sobčakas un Maksima Vitorgana kāzas joprojām ir viena no plašāk apspriestajām tēmām Krievijas mediju telpā, savukārt svinību viesi publicē bildes un stāsta interesantas nianses.

Piemēram, Ksenijas māte Ludmila Narusova pastāstīja, ka par meitas un aktiera Maksima Vitorgana kāzām uzzinājusi jau pirms mēneša, taču pēc jaunlaulāto lūguma par to nevienam nav stāstījusi.

фото

Ludmila Narusova meitas kāzās

"Tas nebija sasteigts lēmums. Tuvinieki par to zināja jau pirms mēneša, vienkārši viņa to rūpīgi slēpa no preses. Viņa vēlējās, lai tie ir viņas, nevis paparaci svētki. Es kā māte pieņemu jebkuru viņas lēmumu, būtiskākais – lai viņai ir labi," Narusovu citē "Russkaja služba novostei".

фото

Ludmila Narusova arī pastāstīja, ka Ksenijai bija ļoti skaista kāzu kleita, gaišās krēmkrāsas tērpu bija darinājusi Ksenijas draudzene dizainere Uljana Sergejenko. Tāpat jaunie ievēroja tradīciju un apmainājās ar gredzeniem.

фото

Narusova neatbildēja uz jautājumu, vai jaunais pāris dosies kāzu ceļojumā. "Man teica, ka jāklusē, un es klusēju," viņa piebilda. Tāpat Ksenijas māte noraidīja pieņēmumus, ka meitas laulības ir saistītas ar viņas iespējamo grūtniecību.

фото

Tāpat atklātībā nākusi arī informācija par kāzu svinībām kinoklubā "Fitilj". Pāra radus un tuviniekus iepriecināja aizraujoša vakara programma, tiesa, paši mūziķi – Gluk'oZa un Aleksejs Kortņevs – apgalvoja, ka nezināja, kādā pasākumā piedalīsies, jo Sobčaka visus aicinājusi uz filmas pirmizrādi, nevis kāzām.

фото

Starp citu, Gluk'oZa uzstāšanās laikā Ksenija pati paņēmusi mikrofonu un savam vīram nodziedājusi dziesmu "Gribēju līgavaini", viesi aplaudējuši un Maksima ģimene mulsi smaidījusi.

Viesiem bija sagatavots furšets, kura galvenā rota bija ekskluzīvi melnie ikri.

фото

Tāpat runā, ka netika ievēroti ierastie kāzu atribūti: līgava pušķi nemeta, deja ar līgavaini nebija iepriekš izmēģināta, taču bija aktieri baltās drēbēs, bet deju grīdu regulāri rotāja no speciālas ierīces izšauti konfeti.

Vakara karstumā restorānā ielūkojušies arī policisti, tiesa, nav zināms, kas piesaistīja kārtības sargu uzmanību: fotogrāfu drūzmēšanās pie ejas vai līgavas „opozicionāres” reputācija. Pārliecinājušies, ka svētki notiek bez likuma pārkāpumiem, viņi pameta zāli.

Svētki turpinājās apmēram piecas stundas (kaut arī atsevišķi izsaucieni "Rūgts!" bija dzirdami līdz pat rītam). Jaunajam pārim sadāvinātos ziedus nācās vest prom atsevišķā mašīnā – konspirācijas nolūkā mašīnu logi bija aprīkoti ar aizkariņiem.

фото

Nākošajā dienā pēc kāzām Ksenija apmeklēja teātra "Gogoļa centrs" atklāšanu, tas ir teātra komplekss, kuru pazīstamais režisors Kirils Serebreņikovs izveidoja bijušajā Maskavas Gogoļa teātrī. Sobčaka izskatījās absolūti laimīga, bet uz viņas labās rokas lepni mirdzēja laulību gredzens.

фото

Foto: no vietnēm topnews.ru, spletnik.ru

Komentāri 1
Guntarspirms 6 gadiem
Bet kaut kā pilnīgi vienaldzīgs šis pasākums.Met pušķi vai nemet...