Latvijas slavenības izmanto ekstrasensu un dziednieku pakalpojumus (FOTO), Mixnews.lv

Latvijas slavenības izmanto ekstrasensu un dziednieku pakalpojumus (FOTO)

фото

Izklaide | 2013. gada 5. februārī plkst. 17:06

Izrādās, Latvijas slavenības visai bieži izmanto ekstrasensu un dziednieku pakalpojumus, informē informē žurnāls "Privātā dzīve".

фото

Sandis Ozoliņš

Piemēram, populārais latviešu hokejists Sandis Ozoliņš, kas patlaban ir Mitišču "Atlant" komandas kapteinis, ir ticies ar Sibīrijas raganu Jeļenu Golunovu. Burvi pēc neveiksmju sērijas uzaicināja komandas vadība. Viņa noskatījās vienu spēli un vēlējās parunāt ar kapteini. Tikšanās dienā komanda uzvarēja, bet Ozoliņš atzina, ka jutis Golunovas enerģiju.

Savukārt Rīgas "Dinamo" vadība sarunas ar ekstrasensiem neatbalsta, uzskatot, ka panākumi spēlēs pilnībā ir atkarīga no spēlētājiem. Tiesa, laikā, kad komandu trenēja slovāks Juliuss Šuplers, viņš diezgan bieži konsultējās ar čehu numerologu.

фото

Ilze Jurkāne

Finansiste un kulinārijas raidījuma vadītāja Ilze Jurkāne gaišreģus un dziedniekus cenšas apmeklēt ne tikai tad, kad viņai rodas kādas problēmas. Parasti viņa ar tiem tiekas īsi pirms dzimšanas dienas, lai attīrītos vai uzlādētos.

фото

Jenny May

Arī dziedātāja Jenny May divas reizes ir apmeklējusi dziedniekus: vienu reizi veselības problēmu dēļ, otru – spēcīgas depresijas dēļ. Abas reizes rezultāts bija pozitīvs.

фото

Natālija Jansone

Dažas reizes ar gaišreģiem tikusies arī modelētāja Natālija Jansone. Viņas jaunībā kāda meitene no Ukrainas pati pastāstīja Jansonei par viņas dzīves lielākajām bailēm. Un paskaidroja, ka, lai nenotiktu nekas slikts, vienkārši ir jāpārstāj baidīties.

Otru reizi modelētāja apmeklējusi pazīstamu dziednieci laikā, kad saslimis viņas tēvs. Pēc tikšanās Natālijas tētim kļuva daudz labāk.

Komentāri