Vasarā Rīgā ar vērienīgu šovu uzstāsies grupa "The Killers", Mixnews.lv

Vasarā Rīgā ar vērienīgu šovu uzstāsies grupa "The Killers"

фото

Izklaide | 2013. gada 6. februārī plkst. 23:28

Grupa "The Killers"

2013.gada 26.jūnijā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē ar pārsteidzošu šovu uzstāsies viena no pēdējos gados pasaulē populārākajām poproka grupām "The Killers", kas pērn izdeva savu ceturto studijas albumu "Battle Born".

Jaunākais grupas albums nosaukts viņu Lasvegasas studijas vārdā, kam ir svarīga nozīme grupas biogrāfijā. Kā uzskata paši grupas dalībnieki, šis nosaukums jaunajam albumam ir godam nopelnīts.

"Tas ir smagākais, ko jebkad esmu paveicis savā dzīvē. Tas ir ilgākais laika posms, kurā mēs esam veikuši savu ierakstu, kā arī garākais laika posms, ko esmu pavadījis dziesmu vārdu sacerēšanai. Es vēlētos teikt, ka esam sasnieguši pašu pilnību," stāsta grupas solists Brendons Flovers.

Tā kā jaunākais studijas albums jau ir izdots un tajā apvienots labākais, ko radījusi grupa, visi grupas biedri ar degsmi vēlas doties ceļā un no jauna iepazīstināt pasauli ar grupu "The Killers". 2013.gadā sākusies jauna pasaules tūre - sākot ar koncertiem Amerikā, tad arī Eiropā.

Albuma izstrādes procesā grupa sadarbojusies ar pieciem producentiem - Stīvu Lilivaitu, Deimianu Teiloru, "U2" un Boba Dilana producentu Danielu Lanuā, "Day & Age" producentu Stjuartu Praisu un roka meistaru Brendanu O'Braienu, kas atbildīgs par Brūsa Springstīna un citu rokmūziķu ierakstiem.

Biļetes uz koncertu būs iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs un auto uzpildes stacijās "Statoil" visā Latvijā no 7.februāra. Biļešu cenas sākot no 20 LVL.

Atgādinām, ka grupa "The Killers" dibināta 2001.gadā Lasvegasā. Grupas debijas albums "Hot Fuss" kļuva par vienu no 2004.gada populārākajiem mūzikas izdevumiem, piedāvājot četrus singlus un prezentējot pašu grupu – pareizāk sakot viņu dendijisko solistu Brendonu Floversu un nokļūstot arī starptautiskā uzmanības centrā. 2005.gadā grupa ieguva savu pirmo "Grammy" balvu.

Foto: publicitātes foto

Komentāri