Andris Bulis izklaidē slavenības restorāna "Degustare" atklāšanā , Mixnews.lv

Andris Bulis izklaidē slavenības restorāna "Degustare" atklāšanā

фото

Izklaide | 2013. gada 8. februārī plkst. 16:50

Daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki 7. februāra vakarā pulcējās uz augstākās klases restorāna "Degustare" atvēršanas svētkiem, raksta "kasjauns.lv"

Viesi ieradās ar krāšņiem ziediem un dāvanām, sveicot direktori Kristīni Samušu. Apmeklētāju vidū bija skaistumkaraliene Liene Skulme ar vīru Ārenu Skulmi, dizainere, miljonāra Valda Kalnozola sieva Larisa Pomeščikova, tirdzniecības centra "Spice" direktore Iveta Lāce un apģērbu veikala "Mini mode" vadītāja Kristīne Līpiņa.

Aktrise Vita Baļčunaite ieradās kopā ar skatuves kolēģi, dziedātāju Roberto Meloni, savukārt grupas "Prāta vētra" menedžere Aija Auškāpa bija ar vīru Dāvi Auškāpu. Pasākumu vadīja atraktīvais aktieris Andris Bulis.

фото

Aktieris Andris Bulis dāmu Ivetas Lāces, Kristīnes Līpiņas un Aijas Auškāpas sabiedrībā

Viesu vidū bija arī izdevniecības "Rīgas Viļņi" valdes priekšsēdētāja Aija Simsone, politiķe Karina Pētersone, TV raidījuma "SuperBingo" vadītāja Krista Pesecka un daudzi citi sabiedrībā zināmi cilvēki.

Restorāna "Degustare" direktore Kristīne Samuša sola, ka apmeklējot šo restorānu, viesi var būt pārliecināti, ka kvalitatīvi pavadīs laiku, baudot izmeklētu maltīti un ēdieniem īpaši piemeklētus vīnus.

фото

"Restorāna vadmotīvs ir cieņa pret klientu. Mēs nemitīgi turpināsim sniegties pēc pilnības un absolūtas perfekcijas. Restorāna "Degustare" darbinieki ir apmācīti dažādu valstu labākajos restorānos un savas zināšanas turpinās pilnveidot pie labākajiem pasaules šefpavāriem. Mēs ienesīsim jaunākās un svaigākās gardēžu tendences un regulāri papildināsim restorāna ēdienkarti, lai pozitīvi pārsteigtu apmeklētājus", sacīja Samuša.

Šo mērķu vadīti viņi sadarbojas ar pasaules atzinību guvušo šefpavāru Björn Frantzen. Latvijā viņš ieradies kā restorāna "Degustare" mentors un tuvs draugs. Savukārt virtuves pavēlnieks ir ne mazāk slavens garšu meistars - šefpavārs Mihkel Heinmets.

Vairāk bildes skaties galerijā

Foto: kasjauns.lv

Komentāri