Liepājā notiks ceturtais "Akmens, šķēres, papīrītis" čempionāts, Mixnews.lv

Liepājā notiks ceturtais "Akmens, šķēres, papīrītis" čempionāts

фото

Izklaide | 2013. gada 11. februārī plkst. 14:44

Liepājā 9.martā jau ceturto reizi notiks "Akmens, šķēres, papīrītis" (AŠP) čempionāts.

Akmens sasit šķēres, šķēres sagriež papīru, papīrs apklāj akmeni. Ar šo visvienkāršāko spēli skolēni kavē laiku starpbrīžos, pieaugušie izšķir, kuram kārtējo reizi būs jāmazgā trauki, taču īsti spēlmaņi pretenciozi piesaka savas stratēģijas un rēķina iespējamības koeficientus.

AŠP čempionātā šī spēle netiek izmantota, lai risinātu strīdus, bet gan lai sportiskā un godīgā cīņā noteiktu AŠP čempionu, tas ir, gudrāko, izveicīgāko un veiksmīgāko AŠP spēlētāju.

Dalības maksa arī šogad būs 5 lati. Čempionāts norisināsies sešās kārtās pēc izslēgšanas principa. Čempionāta astotdaļfināla dalībnieki tiks apbalvoti, bet tikai viens, fināla kārtas uzvarētājs saņems čempiona titulu un galveno balvu - 3 litrus naudas.

Pasākuma rīkotāji atgādina, ka Akmens, šķēres, papīrīts ir ne tikai sports, bet arī miermīlīgs konfliktu risināšanas veids.

Pirmais AŠP čempionāts 2010.gadā notika Rīgā, īru krogā "Paddy Whelan's", kas gan uz pasākuma brīdi bija pārdēvēts par "Paddy's Palace". Kopš 2012.gada pasākums radis mājvietu Liepājā, klubā "Fountaine Palace".

Komentāri