Jūnijā Lietuvā viesosies britu miljardieris Ričards Brensons, Mixnews.lv

Jūnijā Lietuvā viesosies britu miljardieris Ričards Brensons

фото

Izklaide | 2013. gada 11. februārī plkst. 15:05

Britu mazbudžeta aviokompānijas "Virgin" dibinātājs un īpašnieks miljardieris Ričards Brensons jūnija sākumā ieradīsies Lietuvā, ziņo BNS.

Gaidāms, ka Brensons 2.jūnijā uzstāsies ar runu līderības forumā, kas notiks Kauņas arēnā "Žalgiris Arena", pirmdien informēja sabiedrisko attiecību kompānija "Strateginiu komunikaciju centras".

Kompānija norādīja, ka Brensona vizīti Lietuvā organizē uzņēmējs Vlads Lašs sadarbībā ar uzņēmējdarbības un līderības pasākumu organizēšanas kompāniju "Success Star International".

"Fakts, ka šovasar šeit, Lietuvā, sarokošos ar savu draugu Ričardu Brensonu, man ir īpaši patīkams gan personīgi, gan kā lietuvietim," atzina Lašs.

62 gadus vecais Brensons ir cienīts britu uzņēmējs. Pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados viņš izveidoja mūzikas ierakstu veikalu tīklu "Virgin Records". Vēlāk viņš sāka darboties arī citās jomās, un viņa biznesa grupā "Virgin Group" ir aviosabiedrība "Virgin Atlantic Airlines" un citas kompānijas.

Viņš ir zināms kā sabiedriski aktīvs, filantropisks cilvēks, kā arī piedzīvojumu meklētājs.

"Virgin Group" ir vairāk nekā 400 uzņēmumu, kuros kopā strādā 50 tūkstoši cilvēku 30 valstīs. Grupas gada ieņēmumi pārsniedz 21 miljardu ASV dolāru (11 miljardus latu).

Foto: no vietnes manchestereveningnews.co.uk

Komentāri