Nevainīga meitene testē seksa rotaļlietas (FOTO), Mixnews.lv

Nevainīga meitene testē seksa rotaļlietas (FOTO)

фото

Izklaide | 2013. gada 12. februārī plkst. 18:34

Emma Ričardsa no Lielbritānijas nudien nav kautrīga meitene. Viņas darba pienākumi ir pārbaudīt, cik labi darbojas mīlēšanās palīglīdzekļi. Izgājušas Emmas "kvalitātes kontroli" mantiņas nonāk interneta veikalā, raksta "kasjauns.lv"

"Nekad neesmu bijusi kopā ar vīrieti, taču darba gaitu ietvaros esmu izbaudījusi jau aptuveni 150 orgasmus, tas ir, vismaz trīs nedēļā," stāsta divdesmitgadīgā Emma.

фото

Runājot par attiecībām ar puišiem, Emma nelolo lielas ilūzijas. Viņa labi apzinoties, ka nav nekāda skaistule.

"Man nav romantisku attiecību, nav neviena, kas ar mani mīlētos, tāpēc arī esmu nevainīga. Bet tad vienu dienu pati ķēros vērsim pie ragiem un atradu šo darbu," viņa atceras. Viss sācies ar vienas vienīgas rotaļlietas iegādāšanos un – iepaticies.

Emma arīdzan pārbauda dažādu erotisko apģērbu kvalitāti. Tagad, kad tuvojas Valentīndiena, aktuāli ir testēt pieprasītās caurspīdīgās stringu biksītes ar sirsniņām utt.

Algu par šo darbu viņa nesaņem. Iztikai viņa nopelna kādā restorānā, būdama oficiante. Mantiņu testētājas darbs nav viņas izdzīvošanas avots burtiskā nozīmē, pārnestā nozīmē – varbūt. Viņai nepieciešami vismaz 3 orgasmi nedēļā, un Emmai ir neierobežota pieeja uzņēmuma seksa rotaļlietu noliktavai.

фото

Par meitas nodarbošanos viņas vecāki uzzināja no interneta, kad parādījās informācija par nevainīgo Emmu, kura darbojas seksa industrijā. Ilgu laiku Emma no vecākiem slēpa savu nodarbošanos, arī dažādus sūtījumus devās saņemt slepus.

Taču tagad Emma nekautrējas no šī darba, un, pat vairāk, apgalvo, ka nepametīs to arī tad, ja piepeši viņai uzradīsies puisis!

фото

Foto: Bulls Press

Komentāri