Izlozēta uzstāšanās secība Eirovīzijas nacionālās atlases finālā, Mixnews.lv

Izlozēta uzstāšanās secība Eirovīzijas nacionālās atlases finālā

фото

Izklaide | 2013. gada 12. februārī plkst. 18:54

Sestdien, 16.februārī, Eirovīzijas konkursa nacionālās atlases «Dziesma 2013» finālā kā pirmais uzstāsies jaunais dziedātājs Niko ar dziesmu "One", noskaidrojās dalībnieku izlozē.

Otro kārtas numuru izlozēja dziedātāji Dāvids Kalandija un Dināra ar dziesmu "Fool in Love", bet trešā uzstāsies Antra Stafecka ar dziesmu "When You Are With Me".

Ceturtais uznāciens būs grupai "PeR" ar dziesmu "Sad Trumpet", kā piektie finālā uzstāsies grupa "Pieneņu vīns", izpildot dziesmu "The One".

Kā sestā fināla koncertā uzstāsies dziedātāja Marta Ritova ar dziesmu "I am who I am", bet septītā būs dziedātāja Liene Candy ar dziesmu "Higher and Higher", astotā būs Samanta Tīna ar dziesmu "I Need a Hero", kā devītā uzstāsies dziedātāja Ieva Sutugova ar dziesmu "Cold Heart".

Numurs 10 tika grupai "Headline" ar dziesmu "Love", vienpadsmitā uzstāsies Sabīne Berezina ar dziesmu "Upside Down", bet fināla noslēgumā vēlreiz uzstāsies grupa "PeR", šoreiz - ar dziesmu "Here we go".

Eirovīzijas nacionālās atlases fināls notiks 16.februārī Ventspilī un pasākumam tiešraidē līdzi varēs sekot LTV 1.kanālā no 21:25.

Konkursa fināla koncertā bez finālistiem uzstāsies arī viesi, kuru vidū būs "Muzikālās balvas 2012" uzvarētājs Dons, Jānis Stībelis, "Melo-M", un citi.

Komentāri