Naski rezervē galdiņus Rīgas restorānos Valentīndiena svinībām, Mixnews.lv

Naski rezervē galdiņus Rīgas restorānos Valentīndiena svinībām

фото

Izklaide | 2013. gada 13. februārī plkst. 14:48

Daļā Rīgas restorānu Valentīndienai rezervēta jau vairāk nekā puse galdiņu, aģentūra BNS uzzināja, aptaujājot restorānus.

Restorānā "Garage" pašlaik ir rezervēti jau aptuveni 60‒70% galdiņu. Tomēr restorāna pārstāve Laura Trukšāne atzina, ka rezervāciju skaits strauji pieaug un, visticamāk, Valentīndienā restorānā būs rezervēti visi galdiņi.

Savukārt restorāna "Burkāns" pārstāve Inese Vīcupa sacīja, ka 14.februārim ir rezervēta puse galdiņu. "Domājams, ka lielākais rezervāciju pieplūdums būs tieši šodien [trešdien]," teica Vīcupa.

Restorānā "Čarlstons" ir rezervēta aptuveni puse galdiņu. Restorānā norādīja, ka lielākoties Latvijas iedzīvotāji galdiņu rezervāciju veic pēdējā brīdī, līdz ar to sagaidāms, ka Valentīndienai rezervēto galdiņu skaits krietni pieaugs.

Arī restorānā "Ķiploku krogs" apliecināja, ka Latvijas iedzīvotāji Valentīndienu labprāt atzīmē, paēdot ārpus mājas. Restorānā norādīja ‒ lai gan līdz šim rezervēti vien pāris galdiņu, ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, ka Latvijas iedzīvotāji rezervāciju veic pēdējā brīdī, sagaidāms, ka visi galdiņi 14.februārī būs rezervēti.

Bet restorānā "Kaļķu vārti" informēja, ka pašlaik rezervēta nepilna puse galdiņu. Arī "Kaļķu vārtos" norādīja, ka Latvijas iedzīvotāji galdiņus rezervē pēdējā brīdī "un tad brīnās, kāpēc vairs nav brīvu galdiņu".

Savukārt restorānā "Vincents" Valentīndienai rezervēti jau visi galdiņi. Restorānā pastāstīja, ka daļa rezervāciju veikta jau savlaicīgi, taču daļa ‒ pēdējā brīdī.

Valentīndiena jeb mīlestības svētki ik gadu tiek svinēti 14.februārī.

Foto: no vietnes rovinginsight.org

Komentāri