8 padomi, kas ļaus veiksmīgāk iepazīties internetā, Mixnews.lv

8 padomi, kas ļaus veiksmīgāk iepazīties internetā

фото

Izklaide | 2013. gada 14. februārī plkst. 16:25

Iepazīšanās internetā nav tikai vienkārša sazināšanās – tas ir jūsu pašmārketings, raksta portāls "TechNewsDaily". Ja jums nav jauka un precīzi izstrādā profila, otru pusīti jūs meklēsiet mūžīgi. Sv.Valentīna dienā portāls apkopojis padomus, kā veiksmīgi un ātri iepazīties tiešsaistē.

1. Veidojiet atbilstošu un apkārtējiem interesantu profilu. Veidojiet profilu, kas ir interesants apkārtējiem. "Kāds klients savā profilā runāja tikai par darbu. Bet iepazīšanās vietnes nav "LinkedIn"," skaidro eksperte Lora Deivisa, kura nupat laidusi klajā padomu grāmatu "Love at First Click: The Ultimate Guide to Online Dating". Ja pašam nav pārliecības, ka viss izdarīts pareizi, tad var jautāt draugiem, vai jūsu profils viņus varētu uzrunāt.

2. Aktīvi komunicējiet ar vairākiem cilvēkiem. Neceriet pārāk daudz, sarunājoties tikai ar vienu cilvēku. "Ja jūs nosūtat vienu e-pastu vienam cilvēkam, tad var būt miljoniem iemeslu, kādēļ nesaņemat atbildi," skaidrot Deivisa. Viņai pievienojas arī Sams Jagans, "Match.com" vadītājs, sakot, ka ikviena saruna palielina izredzes. Tiesa, viņš brīdina, ka nevajag pārspīlēt. "Ja jūs sarakstieties ar trīsdesmit cilvēkiem… būs kļūdas un neveiksmes," brīdina iepazīšanās eksperts Evans Marks Kacs.

3. Esiet godīgs. Piedodiet, jūs neizskatāties desmit gadus jaunāks nekā esat, tādēļ nemelojiet par savu vecumu. Šis likums attiecas arī uz svaru. Kaut arī tikai nedaudzas iepazīšanās vietnes profilos lūdz norādīt svaru, tomēr optiskās ilūzijas fotogrāfijās ilgtermiņā jums neko nedos. Protams, godīgi atklājiet arī savas intereses. Ja jūs esat pilsētnieks – grāmatmīlis, tad būtu muļķīgi publicēt fotogrāfijas par pirmo un pēdējo pārgājienu. "Jūs taču vēlaties, lai potenciālais partneris iemīl jūsu patieso "es", nevis safabricētu tēlu," skaidro Marija Seredina, konferences "eAmore" rīkotāja.

4. Publicējiet izcilus foto. Izvēloties fotoattēlus publicēšanai, esiet ļoti paškritiski pret savu izskatu. Vienlaikus Deivisa iesaka izvēlēties apģērbu uzkrītošās un piemērotās krāsā, ko varētu ievērot cilvēki, kas pārlūko profiles. Jagans arī atgādina, ka fotogrāfijas būtu regulāri jāatjauno.

5. Iejiet ārpus savas komforta zonas. Meklēšanas kritēriju paplašināšanai nav nekādu blakņu. Kacs ar savu sievu iepazinās ārpus interneta un viņam "nebija meklēšanas kritēriju". "Es nekad neiepazītos ar savu sievu internetā. Jo viņas vecums, reliģiskā piederība un dzīves vieta neatbilda tiem šaurajiem atlases kritērijiem, kurus izmantotu, meklējot draudzeni internetā," viņš pastāstīja.

6. Esiet konkrēti. "Atcerieties, iepazīstināšanai ar sevi jums ir tikai divas minūtes: cilvēks ienāk jūsu profilā, izlasa tekstus un apskata fotogrāfijas," skaidro Deivisa. Viņa skaidro, ka savas intereses būtu jāapraksta ne vairāk kā divās rindkopās, kam jāpievieno rindkopa par vēlamo partneri un aptuveni četras līdz septiņas fotogrāfijas.

7. Atcerieties par savu mērķi. Fokusējaties uz to, kas darbojas jūsu labā. Piemēram, ja jūs nemeklējat ilgstošas un stabilas attiecības, tad nesekojiet tiem, kas tās meklē. Jūs tikai aizvainosiet cilvēkus un tērēsiet viņu laiku.

8. Stāstiet stāstu. Visi portāla aptaujātie eksperti ir vienisptātis: vislabākais veids, kā popularizēt profilu, ir stāstīt stāstu. Īpašības vārdi kopā ar aktivitāšu sarakstu nevienu neinteresē. "Jūs varat izskatīt 70 gadus vecas sievietes un 30 gadus veca vīrieša profilu, un tie būs ļoti līdzīgi," skaidro Kacs. Nestāstiet, ka jums patīk slēpošana, rakstiet, ka sapņojat par lidošanu helikopterā vētras laikā.

Foto: no vietnēm zowchow.com, de.lifestyle.yahoo.com

Komentāri