"Eirodziesmas 2013" fināls noslēdzies: Mēs zinām uzvarētāju! (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

"Eirodziesmas 2013" fināls noslēdzies: Mēs zinām uzvarētāju! (FOTO, VIDEO)

фото

Izklaide | 2013. gada 17. februārī plkst. 00:30

Grupas "PeR" uzstāšanās "Eirodziesmas 2013" finālā

Ventspilī Eirovīzijas nacionālās atlases "Dziesma 2013" finālā uzvarējusi grupa "PeR", kas maijā Zviedrijā pārstāvēs Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.

фото

фото

"PeR" mūziķi nacionālās atlases finālā piedalījās ar divām dziesmām, un superfinālā, kurā cīņu par uzvaru turpināja trīs no konkursa dalībniekiem, viņi iekļuva ar dziesmu "Here we go".

фото

фото

Skatītāju balsojumā mirdzošajos tērpos izpildītā "Here we go" ieguva visvairāk balsu un izpelnījās arī lielāko žūrijas atzinību.

фото

фото

Superfinālā vēl piedalījās divas dziedātājas - Samanta Tīna ar dziesmu "I Need a Hero" un Marta Ritova ar dziesmu "I am who I am".

Kā ziņoja portāls Mixnews, bukmeikeri galveno cīņu prognozēja starp Samantu Tīnu un puišu grupu "PeR".

"Dziesma 2013" finālu atklāja jaunais dziedātājs Niko ar dziesmu "One", kā otrie finālā uzstājās dziedātāji Dāvids Kalandija un Dināra ar dziesmu "Fool in Love", kā trešā - dziedātāja Antra Stafecka ar dziesmu "When You Are With Me", ceturtie bija grupa "PeR" ar dziesmu "Sad Trumpet", kā piektie finālā uzstājās grupa "Pieneņu vīns", izpildot dziesmu "The One", bet kā sestā - dziedātāja Marta Ritova ar dziesmu "I am who I am".

Konkursa finālā kā septītā uzstājās dziedātāja Liene Candy ar dziesmu "Higher and Higher", astotā bija dziedātāja Samanta Tīna ar dziesmu "I Need a Hero", kā devītā uzstājās dziedātāja Ieva Sutugova ar dziesmu "Cold Heart", desmitie bija grupa "Headline" ar dziesmu "Love", kā vienpadsmitā uzstājās Sabīne Berezina ar dziesmu "Upside Down", bet finālu noslēdza grupa "PeR" ar dziesmu "Here we go".

Atgādinām, ka šā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa starptautiskais fināls notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Starptautiskā konkursa pusfināli paredzēti 14.maijā un 16.maijā, bet fināls - 18.maijā. 58.Eirovīzijas dziesmu konkursā kopumā piedalās 39 valstis.

Latvija starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā piedalīsies otrajā pusfinālā kopā ar izpildītājiem no Azerbaidžānas, Maltas, Islandes, Sanmarīno, Maķedonijas, Somijas, Bulgārijas, Izraēlas, Norvēģijas, Albānijas, Ungārijas, Šveices, Gruzijas, Grieķijas, Armēnijas un Rumānijas. Savukārt pirmajā pusfinālā piedalīsies Dānija, Horvātija, Ukraina, Nīderlande, Austrija, Slovēnija, Igaunija, Krievija, Lietuva, Serbija, Īrija, Baltkrievija, Kipra, Melnkalne, Beļģija un Moldova.

No tā dēvētājām lielā piecinieka valstīm pirmajā pusfinālā uzstāsies Lielbritānija, Itālija un konkursa rīkotāju valsts Zviedrija, bet otrajā pusfinālā piedalīsies Francija, Vācija un Spānija.

Vairāk bildes skaties galerijā

Foto: kasjauns.lv

"Eirodziesmas 2013" uzvarētājs - grupa "PeR", "Here we go"

Komentāri