Nosaukti "Gada stila un modes balvas" nominanti (FOTO), Mixnews.lv

Nosaukti "Gada stila un modes balvas" nominanti (FOTO)

фото

Izklaide | 2013. gada 20. februārī plkst. 18:10

25.februārī Latvijas Nacionālās operas Jaunajā zālē trīspadsmit dažādās nominācijās par sasniegumiem stila un modes jomā 2012.gadā tiks pasniegta Latvijas Stila un modes balva.

Iepazīsties ar stilīgākajām personībām un labākajiem profesionāļiem Latvijas modes industrijā!

Uz Stilīgākā aktiera titulu pretendē pagājušā gada balvas ieguvējs, Jaunā Rīgas teātra aktieris Ivars Krasts, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Artuss Kaimiņš un režisors Jurijs Djakonovs.

фото

Ivars Krasts

фото

Artuss Kaimiņš

фото

Jurijs Djakonovs

Par Stilīgākās aktrises titulu cīnīsies Dailes teātra zvaigznes Ilze Ķuzule-Skrastiņa un Dārta Danēviča, kā arī Jaunā Rīgas teātra aktrise Elita Kļaviņa.

фото

Dārta Danēviča

фото

Ilze Ķuzule-Krastiņa

фото

Elita Kļaviņa

Uz titulu Stilīgākā dziesmu izpildītāja pretendē grupas "Triānas parks" soliste un pagājušā gada balvas īpašniece Agnese Rakovska, nesen solo albumu izdevusī grupas "Tramplīni" dalībniece Anete Kozlovska un grupas "The WoW" dziedātāja Maija Sējāne (Gaile).

фото

Agnese Rakovska

фото

Anete Kozlovska

фото

Maija Sējāne (Gaile)

Par Stilīgākā dziesmu izpildītāja titulu sacentīsies pērnā gada balvas ieguvējs Markus Riva, reperis Gacho un šogad Eirovīzijā Latviju pārstāvošās grupas "PeR" dalībnieks Ralfs Eilands.

фото

Markus Riva

фото

Gacho

фото

Ralfs Eilands

Titulam Stilīgākā mūziķu grupa izvirzītas trīs apvienības – "Astro’n’out", "The Sound Poets" un "Triānas parks".

фото

The Sound Poets

фото

Triānas parks

фото

Astro’n’out

Par Stilīgākās TV dīvas titulu cīnīsies "Playboy" latviešu versijas pirmā numura zvaigzne, TV3 raidījumu vadītāja Anna Rozīte, telekompānijas LNT raidījumu vadītāja Ketija Dombrovska, kas pērn tika atzīta par vis-vis-visstilīgāko un jaunā LTV1 raidījuma "Te!" vadītāja Santa Bindemane-Mihelsone.

фото

Anna Rozīte

фото

Ketija Dombrovska

фото

Santa Bindemane - Mihelsone

Par Stilīgākā TV raidījuma vadītāja titulu cīnīsies Renārs Zeltiņš (LTV1), Ansis Klintsons (laika ziņas, TV3) un Jānis Krēvics (raidījums "Nekā personīga", TV3).

фото

Ansis Klintsons

фото

Renārs Zeltiņš

фото

Jānis Krēvics

Nominācijā 2012.gadā atvērtais modes veikals ar visinteresantāko koncepciju balvai izvirzīta pazīstamo "Blow" nomainījusī kafejnīca-veikals "Decadence Lounge", Vecrīgas kafejnīca-veikals "Bang Bang" un "Christmas pop-up" veikals, kura koncepcijas autore un īpašniece organizē arī populāros tirdziņus "Andele Mandele".

фото

Decadence Lounge

фото

Bang Bang

фото

Christmas pop-up

Uz titulu Gada debija modes jomā pretendē Daces Krieviņas-Bahmanes zīmols "BeCarouselle", Jānis Šne un zīmols "Amoralle" (agrāk saukts par SockBox).

фото

Zīmola "Amoralle" skate pagājušajā rudenī notikušajā Rīgas modes nedēļā

фото

Zīmola "BeCarouselle" 2013.gada pavasara/vasaras kolekcija

фото

Jāņa Šne pirmā kolecija, kura tika demonstrēta Rīgas modes nedēļas atklāšanā pērn rudenī

Titulam Gada modes mākslinieks izvirzītas četras dizaineres – Agnese Narņicka (zīmols "One Wolf"), Jekaterina Šehurina (zīmols "Katya Katya Shehurina"), Alise Trautmane (zīmols "Narciss") un Natālija Jansone.

Kandidāti nominācijās "Labākās žurnāla stila lapas" un "Stilīgākais žurnāla vāks", kā arī balvas "Par ieguldījumu Latvijas modes attīstībā" ieguvējs tiks paziņoti ceremonijas laikā.

Šogad balvas žūrijā darbojas ne tikai dažādu izdevumu redaktores un žurnālistes, tostarp Džina Briška, Maija Silova, Ieva Čečina, bet arī izdevēja Aija Simsone, modes blogeris Deniss Ševeļovs, modes žurnāliste no Stokholmas Zulfija Starsta, starptautiskā modes un dizaina portāla design42day.com modes direktore Laura Fjuzo un pazīstamais Krievijas modes mākslinieks Oļegs Birjukovs.

Latvijas Stila un modes balvas pasniegšanas cermonija tiešraidē būs redzama telekanālā LNT, 25.februārī 21.10.

Latvijas Stila un modes balvas pasniegšanu Baltijas modes federācija organizē jau astoto gadu pēc kārtas.

Komentāri