Notiks leģendārais Mākslas akadēmijas karnevāls, Mixnews.lv

Notiks leģendārais Mākslas akadēmijas karnevāls

фото

Izklaide | 2013. gada 22. februārī plkst. 15:13

Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) šovakar notiks leģendām apvītais ikgadējais karnevāls, informēja LMA komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste Egita Kurpniece.

Jau 75.karnevāls "Labvakar, dāmas un kungi!" norisināsies "Jazz, blues & sexy shoes" noskaņās.

Kā norāda LMA, džeza popularitātes laiks ir pagājušā gadsimta 20.gadi – dumpinieku dekāde, kurā sirreālisms, dadaisms, trakulīgas dejas ir tikai daži no daudzajiem piemēriem, kas raksturo šo laika posmu. Karnevāls šogad džeza vadmotīvā iekļaus visdažādākās muzikālās parādības, īpašu uzsvaru liekot uz māksliniecisko kvalitāti un improvizāciju.

Šogad karnevāla viesus gaida plašs mūzikas klāsts – no klasiskās un akadēmiskās mūzikas ēkas pirmajā stāvā līdz iespējai ceļot tehno un elektro mūzikas ritmos akadēmijas augstākajos stāvos. Pasākumā uzstāsies pašmāju džezmeņi - Deniss Paškevičs ar projektu "Funk Terapy", filmas "Sapņu komanda" skaņu celiņa ierakstītāji, "Retro Limited", "Very Cool People", "Peach Rockets", "Bunch of Gentlemen", "The Coconuts", "Pingvīnu Cirks" un daudzi citi.

Radio ielā darbosies arī "Rīga Radio" ētera personības Eduards Beķeris, Roberts Gobziņš, Eduards Švāns, DJ Monsta un Rise, savukārt uz radio NABA skatuves kāps "SKAzka", kā arī J. Vanadziņa projekts "Mozambika", "Treeeye", blūzroka projekts "GUD", "S&T Syndicate", "VairākKaunaNav" un citi. Skatītājus priecēs arī "Soul Tap" dejotājas, un 20. gadsimta sākuma noskaņas papildinās mēmais kino klaviermūzikas improvizāciju pavadījumā.

Par elektro mūzikas daudzveidību rūpēsies pazīstamākie Latvijas diskžokeji - AG, Raitis, NGC-5128, Nikotins, MR.ZIVS, M45, ARNO, SAIRAM un daudzi citi DJ.

Karnevāla dekorācijas speciāli pasākumam radīs Mākslas akadēmijas studenti. Papildus tam būs iespējams aplūkot vairākas jauno mākslinieku izstādes, kā arī būs iespēja pašiem radīt mākslas darbu.

Biļešu iepriekšpārdošana uz karnevālu sāksies februāra otrajā nedēļā un paredzētas arī īpašas akcijas karnevāla "Facebook" lapas un "Twitter" konta (@karnevals) sekotājiem.

Karnevāls norisināsies no 20:00 līdz 6:00.

Foto: vadimpl.ru

Komentāri