"Instagram" piedraudējis izdzēst Madonnas profilu, Mixnews.lv

"Instagram" piedraudējis izdzēst Madonnas profilu

фото

Izklaide | 2013. gada 25. februārī plkst. 17:06

Fotoserviss "Instagram" paziņoja, ka dažas dziedātājas Madonnas publicētās fotogrāfijas pārkāpj vietnes noteikumus, tādēļ viņas profils varētu tikt dzēsts, ziņo ārvalstu prese. Brīdinājuma teksta attēls ir publicēts dziedātājas profilā.

"Instagram" neprecizē, tieši kuras fotogrāfijas nav pieņemamas vai arī kurus noteikumu punktus Madonna ir pārkāpusi. To nekomentē arī "Instagram" īpašnieks, sociālais tīkls "Facebook".

Vienlaikus fotoserviss "nopietni iesaka" Madonnai dzēst attēlus, kuri pārkāpj noteikumus. Pretējā gadījumā viņas profils var tikt bez brīdinājuma dzēsts vai padarīts neaktīvs.

"Instagram" paziņojumā uzsvērts, ka lietotāji nedrīkst publicēt svešas fotogrāfijas, attēlus ar nelegālu saturu un tādus, kuros redzams kails ķermenis. Interneta medijs "Business Insider" piebilst, ka pēc daudzu Madonnas parakstītāju domām, "Instagram" pretenzijas ir saistītas ar vienu no fotogrāfijām, kurās redzams dziedātājas dibens.

Turklāt Madonna ir publicējusi divas meksikāņu mākslinieces Frīdas Kalo fotogrāfijas. Tomēr, kā uzsver "Business Insider", dziedātāja krāj Kalo darbus, līdz ar to viņai var piederēt autortiesības uz publicētajiem attēliem.

Pavisam Madonna ir publicējusi astoņpadsmit fotogrāfijas, divas – jau pēc brīdinājuma parādīšanās. Dziedātājas profilam ir 165 tūkstoši parakstītāju. Pirmais attēls Madonnas profilā publicēts 2012.gada 4.novembrī, taču februārī viņa ar profila papildināšanu sāka nodarboties pati.

Ekrānšāviņi: no vietnēm businessinsider.com, quien.com

Komentāri