"Queen" fani esot atraduši Fredija Merkūrija pēdējo atdusas vietu, Mixnews.lv

"Queen" fani esot atraduši Fredija Merkūrija pēdējo atdusas vietu

фото

Izklaide | 2013. gada 25. februārī plkst. 19:53

Grupas "Queen" fani atraduši vietu, kurā izkaisīti tās dziedātāja Fredija Merkūrija pelni. Proti, tas noticis Kensalgrīnas kapsētā Rietumlondonā, ziņo "The Daily Mirror".

Kapsētā esot atrasta piemiņas plāksnīte ar uzrakstu "In Loving Memory of Farrokh Bulsara" ("Ar mīlestību Faruha Bulsara piemiņai"), uz tās ir arī franču teksts "Pour être toujours près de toi avec tout mon amour" ("Lai mūžīgi būtu kopā ar tevi, ar visu savu mīlestību"). Britu kapsētās šādas plāksnītes tiek uzstādītas uz speciāliem postamentiem.

Faruhs Bulsara ir vārds, kurā Fredijs Merkūrijs dēvēts kopš dzimšanas un kuru viņš nomainīja 1971.gadā, izveidojot "Queen".

Memoriālo plāksni rotā burts "М", kurš, kā uzskata fani, ir attiecināms uz dziedātāja mīļāko Mēriju Ostinu. Mērija pēc dziedātāja nāves 1991.gadā mantoja Fredija māju Gārdenlodžā. Līdz šim tika uzskatīts, ka viņa saņēma Merkūrija pelnus pēc kremēšanas, taču Ostina nekad nav paziņojusi, kas ar tiem ir noticis.

Viens no "The Queen" faniem pastāstīja: "Visi zina, ka Fredija ķermeni kremēja Kensalgrīnā, taču līdz pat šim brīdim ir noslēpums, kur ir viņa mūža mājas."

Pēc dažām biogrāfijām, Fredija pelni atrodās kapsētas kolumbārijā vēl gadu pēc kremēšanas. Memoriālās plāksnes atklāšana ir jauns pavērsiens dziedātāja dzīves pētīšanā.

1994.gadā Merkūrija bijušais mīļākais Džims Hatons paziņoja, ka, pēc viņa rīcībā esošam informācijas, pelni tika izkaisīti līdzas Gārdenlodžai Kensingtonā, pie liela ķirškoka saknēm.

Savukārt pēc citām teorijām, dziedātāja pelni izkaisīti Zanzibārā, Merkūrija dzimtajā pilsētā vai arī Ženēvas ezerā, pie kura Fredijs dzīvoja.

Foto: no vietnes dailyrecord.co.uk

Komentāri