Nosaukti "Gada stila un modes balvas" ieguvēji (FOTO), Mixnews.lv

Nosaukti "Gada stila un modes balvas" ieguvēji (FOTO) (1)

фото

Izklaide | 2013. gada 26. februārī plkst. 16:29

25.februārī Operas Jaunajā zālē astoto reizi tika pasniegtas Gada stila un modes balvas.

Kompetenta žūrija trīspadsmit nominācijās nosauca pērnā gada visstilīgākos cilvēkus. Par visstilīgāko aktieri otro gadu pēc kārtas tika nosaukts Jaunā Rīgas teātra aktieris Ivars Krasts, par visstilīgāko aktrisi – Dailes teātra aktrise Dārta Danēviča, kura cermonijā pārsteidza ar visnotaļ atklātu tērpu.

фото

Gada visstilīgākā aktrise Dārta Danēviča

Par visstilīgākajiem raidījumu vadītājiem tika atzīti Santa M. Bindemane (Te!, LTV1) un Renārs Zeltiņš (LTV1).

Par visstilīgāko dziedātāju otro gadu pēc kārtas tika atzīts Markuss Riva, par visstilīgāko dziedātāju – ekstravagantā Agnese Rakovska no grupas "Triānas parks".

фото

Gada stilīgākā dziedātāja Agnese Rakovska

Balvu par labāko pagājušā gadā atvērtā modes veikala koncepciju saņēma veikals – kafejnīca "Decadence Lounge", par gada labāko debiju modes pasaulē tika nosaukts dizaineres Daces krieviņas – Bahmanes zīmols "BeCarousell" Par gada modes dizaineri tika atzīta zīmola "One Wolf" dizainere Agnese Narņicka.

фото

Gada dizainere - Agnese Narņicka

Un, visbeidzot, žurnāla "Pastaiga" speciālbalvu par ieguldījumu modes attīstībā saņēma Latvijas modes "tēvs" Bruno Birmanis, kas ir ne vien radošs dizainers, bet arī Nepieradinātās modes asamblejas dibinātājs. Šajos pasākumos Rīgā piedalījies arī leģendārais Pako Rabane un angļu skulptors, mākslinieks, juvelierizstrādājumu dizaineris un alternatīvās modes adepts Endrjū Logans.

Foto: Arkadijs Gluhihs, speciāli Baltijas modes federācijai

Komentāri 1
Armagedonspirms 6 gadiem
Darta bija laba :)