Zemfiras vēlmes - melni dvieļi un sausais Toskānas sarkanvīns, Mixnews.lv

Zemfiras vēlmes - melni dvieļi un sausais Toskānas sarkanvīns

фото

Izklaide | 2013. gada 26. februārī plkst. 18:08

Pavisam drīz - jau 1.martā Rīgā uzstāsies populārā Krievijas dziedātāja Zemfira, kura devusies koncertturnejā, lai popularizētu savu jauno albumu "Dzīvot tavā galvā". MixNews.lv rīcībā ir dziedātājas raideris.

Pirmā Zemfiras prasība ir - pieczvaigžņu viesnīca. Rīgā ir pietiekams skaits šī līmeņa viesnīcu - Grand Palace, Dome Hotel&Spa, Royal Square Hotel&Suites, Garden Luxury Residence Vecrīgā un Royal Casino SPA&Hotel Resort, kas atrodas Tērbatas ielā. Interesanti, kuru no tām izvēlēsies dziedātāja?

Kā otrs punkts raiderī norādīts - tikai melni dvieļi. Starp citu, šajā ziņā Zemfira negaidīti atkārto kādas citas zvaigznes gaumi. Šādas prasības, apmeklējot Rīgu izvirzīja arī kaprīzā Lady Gaga, kurai bija nepieciešami 30 mazi, melni dvieļi.

Īpašas prasības zvaigznei ir arī attiecībā uz cigaretēm un alkoholiskajiem dzērieniem. Zemfira smēķē "Parliament" markas cigaretes, bet dzērienu izvēlē viņas prasības ir ļoti stingras - tikai 2005.gada sausais toskānietis "Brunello di Montalcino".

фото

Rīgas restorānos Zemfiras izvēlētā vīna cena ir sākot no 30 latiem par pudeli.

MixNews.lv jau ziņoja, ka Zemfira šajā koncertturnejā uzstāsies Krievijā, Ukrainā un Baltijā - 27.februārī Tallinā, 1.martā - Rīgā un 3.martā - Viļņā.

Koncerta rīkotāji sola, ka tie, kuri saglabājuši biļetes uz 2012.gadā plānoto, bet nenotikušo koncertu, varēs ar šīm biļetēm iekļūt 1.marta koncertā "Arēnā Rīga".

14.februārī Zemfira laida klajā ilgi gaidīto, pēc kārtas sesto albumu "Dzīvot tavā galvā".

Koncerta biļešu cena ir no 21 līdz 29 latiem, un tās var iegādāties "Biļešu servisa" tīklā.

Publicitātes foto

Komentāri