Prinča Harija un Kresidas Bonasas mīlas dēka atsākas ar jaunu sparu, Mixnews.lv

Prinča Harija un Kresidas Bonasas mīlas dēka atsākas ar jaunu sparu

фото

Izklaide | 2013. gada 28. februārī plkst. 22:44

Par prinča Harija un britu sabiedrības dāmas, modeles un topošās aktrises Kresidas Bonasas romantiskajām attiecībām runā jau vairāk nekā pusgadu, taču tikai aizvadītā mēneša laikā pārīša jūtas šķiet pāraugušas ļoti nopietnās. Abi vairs nespēj slēpt mīlestību un kaislīgi skūpstās pat sabiedriskās vietās, raksta "kasjauns.lv"

Princis un Kresida Bonasa sāka satikties jau pagajušajā gadā, taču pēc Harija kailfoto skandāla draudzene attiecības uz laiku sarāva. Tagad viņi salabuši un jūtas virmo ar jaunu sparu, kaislīgākas nekā jebkad agrāk.

Februārī Harijs ar draudzeni un tēvoča – prinča Endrū – ģimeni devās uz slēpošanas kūrortu Verbjē, Šveicē. Harijs un Kresida vairs nekautrējas jūtas izrādīt publiski. Ļaudis, kas bija viesnīcas restorānā, kad tur vakariņoja arī karaliskā ģimene, redzējuši, ka abi "skūpstās kā mīlas pārņemti tīņi kinoteātra pēdējā rindā".

Vēlajās vakariņās bija devies arī Harija tēvocis princis Endrū ar šķirto sievu, Jorkas hercogieni Sāru Fērgusoni, un abām meitām – princesi Beatrisi un princesi Eiženiju. Uz kūrortu mīļotajai līdzi devies arī Eiženijas draugs Džeks Bruksbenks. Viņš restorānā pārmija dažus vārdus ar Hariju un Kresidu, taču lielāko daļu vakara jaunais pārītis pavadīja, veroties viens otrā.

Princis Endrū ar ģimeni ik gadus dodas uz slēpošanas kūrortu, kur atzīmē arī savu dzimšanas dienu. Viņš parasti aicina arī fotogrāfus iemūžināt šo notikumu.

Karaliskā ģimene bija rezervējusi galdiņu 20 personām. Ģimene pasūtīja steiku, tīģergarneles un malkoja 17 sterliņu mārciņu vērtus šampanieša kokteilīšus.

Īsi pirms pusnakts, melnā mini kleitiņā tērptā Bonasa piecēlās, piegāja Harijam un iesēdās viņam klēpī. Vairākas minūtes pārītis kaislīgi skūpstījās, Harijam glāstot draudzenes matus.

"Mēs nespējām noticēt savām acīm," stāstīja restorāna apmeklētāji. "Viņi pat necentās paieties kur nostāk. Jorkas hercogiene un Eiženija sēdēja tikai dažus krēslus tālāk un skatījās citā virzienā, cenšoties uzturēt pieklājīgu sarunu, kamēr tas notika. Pēc tam Harija draudzene palika sēžam princim klēpī un viņi sarunājās ar draugiem."

Princis Endrū drīz vien pameta restorānu, bet Harijs un Kresida devās uz pagrabstāvā esošo naktsklubu, kur palika līdz pat pusčetriem rītā. Par spīti vēlajam vakaram, nākamajā rītā pārītis bija uz kalna. Ik pa brīdim abi slēpotāji apskāvās un skūpstījās.

Atgādinām, ka 2011.gadā princis Harijs izšķīrās no savas ilglaicīgās draudzenes Čelsijas Deivijas. Meitene viņu pameta, jo secināja, ka karaliskās ģimenes dzīvesveids tomēr nav piemērots viņai, un popularitātes nasta, kļūstot par prinča sievu, būtu Čelsijai par smagu.

Savukārt ar Kresidu Bonasu Harijs sāka satikties 2012.gada maijā. Runā, ka abus sapazīstinājusi Harija māsīca un laba Kresidas draudzene – princese Eiženija. Kresidas tēvs ir uzņēmējs Džefrijs Bounass, bet mamma – 60. gados populārā modele lēdija Mērija Kurzona, kas dzīves laikā precējusies un šķīrusies četras reizes. Kresida ir labi pazīstama sabiedrības augstākajās aprindās.

Pavisam nesen princis savai mīļotajai uzdāvinājis daudzu apjūsmotos sniega zābakus, tautā dēvētus par muklukiem jeb kamikiem. Harijs par šiem dizaineru apaviem iztērējis 300 sterliņu mārciņu. Šādus zābaciņus iecienījusi arī supermodele Keita Mosa, aizvadīto gadu laikā tie bieži redzēti neskaitāmos modes žurnālos.

Foto: ruette.ru, Bulls Press, 1tvnet.ru

Komentāri