Lindseja Lohana piedzīvo atklāsmi, Mixnews.lv

Lindseja Lohana piedzīvo atklāsmi

фото

Izklaide | 2013. gada 1. martā plkst. 12:23

Skandalozā aktrise Lindseja Lohana piedzīvojusi "atklāsmi". Viņa ir sākusi jaunus psihoterapijas seansus un gribot uzstāties ar iedvesmojošām runām skolēnu un bērnu slimnīcu iemītnieku priekšā, atsaucoties uz viņas advokāta Marka Hellera paziņojumu, raksta "kasjauns.lv"

Atgādinām, ka kopš 2007.gada Lindseja daudzkārt nonākusi konfliktā ar likumu. Telekanāls "CNN" šomēnes saskaitīja, ka sešu gadu laikā viņa stājusies tiesas priekšā jau 20 reizes.

Piektdien 26 gadus vecajai Lohanai paredzēta pirmstiesas noklausīšanās saistībā ar autoavāriju pagājušā gada jūnijā. Aktrises automašīna jūnijā iekļuva avārijā, saduroties ar pašizgāzēju. Lai arī Lohana apgalvoja, ka mašīnu vadīja viņas asistents, vairāki aculiecinieki redzēja, ka viņa pie stūres sēdējusi pati.

Lohanai uzrādīta apsūdzība par pārgalvīgu braukšanu, melošanu policijai un policijas darba traucēšanu, tomēr viņa neatzīst vainu nevienā no nodarījumiem.

Aktrisei draud cietumsods, jo negadījuma laikā viņa izcieta nosacītu sodu par kaklarotas nozagšanu 2011.gadā.

Tomēr viņas advokāts Marks Hellers norādīja, ka Lohanu pēdējo gadu notikumi esot traumējuši.

"Pēc pēdējā aresta un reāla cietumsoda draudiem viņa piedzīvoja atklāsmi. Dažreiz dzīvē sakrājas vairāki notikumi un noved pie apskaidrības, ka daudz kam ir jāmainās," viņš teica.

Advokāts centīšoties panākt, lai pret Lohanu ierosinātā lieta tiktu izbeigta, vai vismaz palēnināt tiesāšanos, kamēr aktrise centīsies savest kārtībā savu dzīvi.

"Mēs apsveram viesošanos slimnīcās un vēršanos pie jaunām meitenēm, cenšoties viņas iepriecināt un dot pārliecību, ka viņu veselība uzlabosies," viņš pastāstīja.

Foto: doseng.org, hq-wallpapers.ru

Komentāri