"Zelta Globusu" ceremonijas vadītāja atsakās no "Oskaru" šova , Mixnews.lv

"Zelta Globusu" ceremonijas vadītāja atsakās no "Oskaru" šova

фото

Izklaide | 2013. gada 1. martā plkst. 13:41

Aktrise Tina Feja, kura kopā ar kolēģi Eimiju Poleri vadīja šī gada "Zelta Globusu" ceremoniju un par šo darbu saņēma uzslavas, kategoriski noraida to, ka viņa varētu vadīt nākamā gada ASV Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas šovu, raksta "vipi.lv"

Lai arī parasti "Oskaru" šova veidotāji tik drīz pēc ceremonijas nākamā gada vadītāju neapstiprina, baumas par Tinas Fejas iespējamo stāšanos komiķa Seta Makfarlena vietā 2014.gada "Oskaru" šovā jau parādījās presē, masu medijos un sociālajos tīklos.

Viens no iemesliem ir tas, ka Fejas un Poleres tandēms izrādījās ļoti veiksmīgs. Arī Makfarlena vadītajā "Oskaru" ceremonijā tika iekļauta epizode par Tinas Fejas šovu vadīšanas prasmi, kad uz lielā ekrāna kapteinis Kērks no "Zvaigžņu ceļa" komiķim jautāja: "Kāpēc gan tavā vietā nevarētu stāties Feja un Polere?".

Tagad šis baumas ir izkliedētas, jo aktrise Tina Feja intervijā "Huffington Post" noraida to, ka viņa varētu vadīt 2014.gada "Oskarus".

"Man gluži vienkārši Kinoakadēmijas šovs šķiet par smagu, sevišķi ja esi sieviete... Iedomājoties laiku, kas būtu nepieciešams, lai tikai atrastu piemērotu kleitu – nekādā gadījumā!" stāsta Feja.

Atgādinām, ka Tina Feja popularitāti ieguvusi gan ar TV šoviem un seriāliem ("30 Rock", "Saturday Night Live"), gan kinofilmām, un par savu darbu saņēmusi divus "Zelta Globusus" un vairākus desmitus citu godalgu. Aprīļa sākumā Tina Feja būs redzama uz Latvijas kinoekrāniem filmā "Uzņemšana" ("Admission") līdzās aktierim Polam Rudam ("Pēkšņi stāvoklī" u.c.), kas ir pārpratumiem piesātināta komēdija.

Foto: film.ru, mytv.kz

Komentāri