Uz Siguldas Ziemas festivālu piedāvās īpašas biļetes, Mixnews.lv

Uz Siguldas Ziemas festivālu piedāvās īpašas biļetes

фото

Izklaide | 2013. gada 2. martā plkst. 11:34

AS "Pasažieru vilciens" (PV) sadarbībā ar Siguldas tūrisma attīstības aģentūru izstrādājis kompleksu piedāvājumu braucienam ar vilcienu un izklaides pasākuma - Siguldas Ziemas festivāla - apmeklējumam, ziņo "Nozare.lv"

Visu nākamo nedēļu Siguldā norisināsies Ziemas festivāla aktivitātes. Pasākuma kulminācija būs sestdien, 9.martā, kad pilsētā plānots Latvijas čempionāts bobslejā un kamaniņu sportā, Ziemas karnevāls un citas norises. Domājot par festivāla apmeklētāju ērtībām, Siguldas dome un PV piedāvā iegādāties īpašu komplektu, kurā iekļauts brauciens ar vilcienu no Rīgas uz Siguldu un atpakaļ, Ziemas festivāla norišu apmeklējums un labi piedāvājumi no Siguldas kafejnīcām.

Komplektā iekļauts arī brauciens ar krēslu pacēlāju Siguldas pilsētas trasē, ieejas maksa Livonijas ordeņa pilī un aktivitātes ar viduslaiku ieročiem. Kompleksā piedāvājuma pircējs tāpat varēs saņemt karsto dzērienu līdzņemšanai kafejnīcā - konditorejā "Mr. Biskvīts", savukārt vēl deviņās kafejnīcās un restorānos būs iespēja pusdienot ar 20% atlaidi.

Festivāla apmeklētāji uz Siguldu no Rīgas varēs doties ar vilcienu 10:37, bet atpakaļceļam varēs izvēlēties vienu no četriem vilcieniem no Siguldas - 16:03, 17:33 vai 19:42 un 21:38.

Komplekts vilcienam un Siguldas Ziemas festivāla apmeklējumam maksās septiņus latus. Tajā iekļauto pakalpojumu maksa, pērkot katru atsevišķi, izmaksātu apmēram 9,50 latus. Turklāt pie ietaupījumiem jārēķina arī pusdienošanas atlaide kafejnīcās.

Komplekso biļeti varēs iegādāties PV informācijas centrā "i punkts" Rīgas dzelzceļa stacijā, sākot no 4.marta līdz pat 9.martam.

Foto: poga.lv, zagarkalns.lv

Komentāri