Dženiferas Anistones un Džastina Terū kāzas - jau pavisam drīz!, Mixnews.lv

Dženiferas Anistones un Džastina Terū kāzas - jau pavisam drīz!

фото

Izklaide | 2013. gada 2. martā plkst. 15:50

Dženifera Anistone un Džastins Terū

Aktrise Dženifera Anistone jau esot izvēlējusies datumu, kad svinēs kāzas ar savu līgavaini – aktieri un scenāristu Džastinu Terū, atsaucoties uz slavenību žurnālu "People", raksta "kasjauns.lv"

Līgavas kleita un gredzeni jau esot iegādāti.

"Tās būs nelielas svinības tuvāko draugu lokā," norādījis kāds aktrises paziņa.

Dženifera Anistone un Džastins Terū saderinājās pērnā gada augustā, bet kāzas notiks tiklīdz Dženifera būs beigusi darbu pie jaunākās filmas. Pēdējā darba diena paredzēta 8.martā.

Aktrises paziņa norāda, ka Dženifera ir "kā bez prāta Džastina dēļ un nespēj vien sagaidīt brīdi, kad kļūs viņa sieva". Anistone pēc kāzām arī plānojusi pieņemt vīra uzvārdu. Viņai patīk, kā tas skan: "Dženifera Terū izklausoties tik smalki," jokojot aktrise.

Attiecības ar Džastinu Terū palīdzējušas celt Dženiferas pašapziņu. Kā norāda aktrises draugi, tagad Anistone jūtas pašpārliecinātāka nekā jebkad agrāk, turklāt Dženifera un Džastins lieliski papildinot viens otru. Abiem ir līdzīgi uzskati par darbu, viņiem patīk vienam otru iepriecēt ar lieliskām idejām, un viņi kopā ir kā lieliska komanda.

Pēc "Oskaru" balvas pasniegšanas ceremonijas paklīda baumas, ka Dženifera ir mazuļa gaidībās. Par iemeslu šīm runām kalpoja fotogrāfija uz sarkanā paklāja, kurā Džastins gādīgi uzlicis roku uz Dženiferas vēdera.

Lai gan Anistone labprāt vēlētos mazuli no Terū, bērns neesot viņas prioritāte.

"Džena nekad nav uzskatījusi, ka bērni ir sinonīms laimīgai dzīvei. Viņa vienmēr ir teikusi, ka gribētu bērnu, īpaši pēc tam, kad viņas dzīvē ienāca Džastins, taču Dženifera nejutīsies nomākta vai vīlusies, ja tas nenotiks. Viņa dievina dzīvi ar Džastinu, kāda tā ir," raksta žurnāls "People".

Dženifera šobrīd strādā pie filmas, kas veidota pēc Elmora Leonarda romāna "The Switch" motīviem. Holivudas ekranizācijai vēl nav dots nosaukums. Tas būs stāsts par diviem noziedzniekiem, kas nolaupa nekustamo īpašumu attīstītāja sievu.

Darbs pie filmas jau vairākas nedēļas norisinās Konektikutas štatā, ASV. Brīvo laiku aktrise vislabprātāk pavada vienatnē un pusdienas ietur savā treilerā. Nesen Anistones iecienītos salātus viņai pats personīgi nogādāja topošais vīrs, šādi pārsteidzot mīļoto Valentīndienā. Vakarā pārītis devās uz itāliešu restorānu.

Šobrīd Anistone un Terū labiekārto 21 miljonu dolāru vērtu māju Losandželosā, kur plāno dzīvot pēc kāzām.

"Pēc saderināšanās viņa jūtas tā it kā dzīve būtu tikai sākusies. Džena vienmēr jutusies pateicīga par visu, kas viņai dots. Taču tagad dzīve ir pasakaina!", atzīst aktrises draugi.

Foto: dekabrist.net, spletnik.ru

Komentāri