Kļuvusi zināma Igaunijas pārstāve Eirovīzijas dziesmu konkursā, Mixnews.lv

Kļuvusi zināma Igaunijas pārstāve Eirovīzijas dziesmu konkursā

фото

Izklaide | 2013. gada 3. martā plkst. 20:46

Sestdien Tallinā Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā finālā noskaidrojās, ka šogad Eirovīzijas dziesmu konkursā Igauniju pārstāvēs Birgita Eigemēla ar dziesmu "Et uus saaks alguse" ("Jauns sākums").

Igaunijas nacionālajā finālā skatītāji un žūrija balsoja par desmit finālistiem, bet pēc tam divas visvairāk balsu ieguvušās dziesmas piedalījās superfinālā, kurā telefoniski balsoja tikai skatītāji. Superfinālā Eigemēlas dziesma ieguva 51% balsu.

Eirovīzijas dziesmu konkurss Zviedrijas pilsētā Malmē šogad notiks no 14. līdz 18.maijam. Eigemēla uzstāsies pirmajā pusfinālā 14.maijā.

Atgādinām, ka Lietuvu Malmē pārstāvēs Andris Pojavis ar dziesmu "Something", bet Latviju - grupa "PeR" ar dziesmu "Here We Go".

Starp citu, daudzi fani finālā uzvaru prognozēja apvienībai Winny Puhh, kuras priekšnesumā minēts arī Latvijas vārds: "Meiecundimees üks Korsakov läks eile Lätti". Jāatzīst, grupas šovā izmantotās atsauces uz "Pussy Riot" un provokatīvā stilistika noteikti būtu pievērsusi pašu TV skatītāju uzmanību gan Krievijā, gan Latvijā un arī citur.

Foto: no vietnes eestilaul.err.ee

Komentāri