Grupai "PeR" plānota īpaši atraktīva vizītkarte Eirovīzijas finālkonkursam, Mixnews.lv

Grupai "PeR" plānota īpaši atraktīva vizītkarte Eirovīzijas finālkonkursam

фото

Izklaide | 2013. gada 5. martā plkst. 14:06

"Varam teikt, ka mūsu puiši jau ir iepatikušies Zviedrijas komandai, un viņiem tiek gatavota īpaši atraktīva Latvijas vizītkarte," pirms zviedru filmēšanas grupas ierašanās Rīgā stāsta Eirovīzijas projekta vadītāja Zita Kaminska.

Jau trešdien, 6. martā, Rīgā ieradīsies un trīs dienas (līdz 8.martam) Latvijā pavadīs filmēšanas grupa no Zviedrijas, lai gatavotu Latvijas vizītkarti Eirovīzijas Starptautiskajam konkursam Malmē. Kā uzsver projekta vadītāja Zita Kaminska, līdz šim Eirovīzijas vēsturē bieži nav noticis, ka konkursa dalībnieki tiek filmēti to dabiskajā vidē.

"Varam teikt, ka mūsu puiši jau ir iepatikušies Zviedrijas komandai, un viņiem tiek gatavota īpaši atraktīva Latvijas vizītkarte," norāda Kaminska. "Visu trīs dienu grafiks jau ir saplānots pa minūtēm un šajā laikā "PeR" puiši gan brauks ar kartingiem, gan driftēs ar auto, gan apmeklēs Rīgas Zoodārzu un Aviācijas muzeju, kā arī apskatīs Vecpilsētu no Pēterbaznīcas torņa augstumiem un lidostā "Rīga" centīsies paspēt uz "savu" privāto lidmašīnu. Filmēts tiks gan Aizputē, gan Rīgā, gan arī Ralfa un Edmunda mācību iestādēs - skolas vidē.”

Savukārt otrdien, 5. martā, Rīgā ierodas arī horeogrāfe no Zviedrijas, kas turpina strādāt ar "PeR" priekšnesumu.

Horeogrāfe Adrienna Abjorna turpinās "spodrināt" grupas "PeR" priekšnesumu, izpildot dziesmu "Here we go". Horeogrāfe ir darbojusies Stokholmas Baleta akadēmijā kā mācībspēks un pierādījusi sevi kā izcilu profesionāli arī citās valstīs. Savukārt grupas „PeR” puišiem par sadarbību ir radušies jauki iespaidi.

"Pirmo reizi ar horeogrāfi tikāmies pirms nedēļas. Mums patīk, ka mūsu dziesmas izpildījums netiek mainīts, tas saglabā to brīvību un festivāla sajūtu, kas bija Latvijas Nacionālajā atlasē. Horeogrāfei ir dažas lieliskas idejas kā uzlabot un paspilgtināt dažus elementus. Mums tas patīk un domājam, ka patiks arī skatītājiem," ir pārliecināts grupas solists Ralfs Eilands.

2013.gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Starptautiskais fināls notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Latvija startēs otrajā pusfinālā 16.maijā.

Foto: no vietnes kasjauns.lv

Komentāri