Vai Raselam Krovam ir jauna draudzene? , Mixnews.lv

Vai Raselam Krovam ir jauna draudzene?

фото

Izklaide | 2013. gada 5. martā plkst. 14:44

Baumo, ka 48 gadus vecam aktierim Raselam Krovam ir romāns ar kolēģi Samantu Bārksu, ar kuru viņš iepazinās, strādājot pie filmas "Nožēlojamie", raksta "kasjauns.lv"

Samantai Bārksai ir tikai 22 gadu. Viņa atpazīstamību iemantoja pirms pieciem gadiem, kad piedalījās britu talantu šovā "I’d Do Anything".

Austrāliešu žurnāls "New Idea" apgalvo, ka Bārksu un Raselu Krovu vienojot "īpašas attiecības". Kāds anonīms informators pastāstījis žurnāla reportierim, ka "Oskara" balvu ceremonijas "afterparty" ballītē "viņa nepārtraukti pieskārās viņa piedurknei, ķiķināja un ar apbrīnu tvēra katru Krova izteiktu vārdu, bet viņš izbaudīja ik mirkli."

фото

Samanta Bārksa

Samantu un Raselu vieno ne tikai darbs pie filmas "Nožēlojamie" - abi kopīgi strādā arī pie mūzikas. Bārksa sniedz koncertus Ņujorkā, uzstājoties kopā ar Krova grupu.

Žurnālā "New Idea" bija publicētas arī fotogrāfijas, kurās redzams, ka abi aizvadītajā nedēļā kopīgi apmeklējuši sporta nodarbību un vēlāk devušies pusdienās uz kafejnīcu Beverlihilsā. Kāds no paziņām atklāja, ka abus acīmredzami vienojot ciešākas saites, nekā tikai draudzība.

Savukārt jaunās aktrises tēvs Ričards Bārkss preses pārstāvjiem gan norādījis, ka viņa meita un Rasels Krovs esot tikai draugi.

Jaunajā mūziklā "Nožēlojamie" Samanta Bārksa atveido Eponīnu.

Atgādinām, ka aizvadītā gada oktobrī Rasels Krovs izšķīrās no sievas Danielas Spenseres, ar kuru laulībā bija nodzīvojis deviņus gadus. Abi iepazinās filmas "The Crossing" uzņemšanas laikā 1989.gadā. Pēc vairākkārtējas izšķiršanās un salabšanas, 2003.gadā pāris apprecējās (kāzas notika aktiera 39. dzimšanas dienā). Krovam un Spenserei ir divi kopīgi dēli – Čārlzs (9) un Tenisons (6).

Foto: video-online.in, movieline.com

Komentāri