Kelliju Brūku ieper nepazīstams vīrietis (FOTO), Mixnews.lv

Kelliju Brūku ieper nepazīstams vīrietis (FOTO)

фото

Izklaide | 2013. gada 7. martā plkst. 20:51

Otrdienas vakarā modele un aktrise Kellija Brūka savā profilā sociālajā tīklā "Instagram" ievietojusi ļoti pikantu un nerātnu bildi, raksta "kasjauns.lv"

Tērpusies viendaļīgā peldkostīmā Brūka pozē virtuvē. Ar rokām atbalstījusies pie virtuves galda virsmu, viņa nedaudz pieliekusies uz priekšu un pastiepusi savu ķermeņa lejasdaļu pērienam. Virtuvē ar rozā mušu pletni redzams arī kāds beretē tērpts pavecs vīrietis, kurš gatavs mazliet iepērt skaistuli.

Bildes parakstā aktrise pavēstījusi: "Darbā kopā ar manu iemīļoto personu Sašu."

Kellija Brūka izdevusi vairākas apakšveļas un bikini kolekcijas, kas domātas tādām sievietēm kā viņa pati – formīgām. Viņa vienmēr lepojusies ar savām auguma aprisēm, taču nesen, intervijā žurnālam "Now" pajokojusi sakot, ka viņai ir "liels dibens".

"Es vienmēr esmu bijusi formīga meitene. Manam ķermenim piemīt komēdijām raksturīgās proporcijas. Man ir lielas krūtis un liels dibens. Man vienmēr bijis šāds ķermenis. Es neko tur nevaru līdzēt un neko arī nevēlos mainīt – tāda es esmu. Gadu gaitā esmu iemācījusies mīlēt savu ķermeni, pieņemt un likt tam strādā manā labā," pastāstīja Brūka.

Foto: Instagram

Komentāri