"Kapelmeistars Group'' un Toms Auniņš met izaicinājumu Latvijas popmūzikas galmam, Mixnews.lv

"Kapelmeistars Group'' un Toms Auniņš met izaicinājumu Latvijas popmūzikas galmam

фото

Izklaide | 2013. gada 8. martā plkst. 15:10

Teātra klubā "Austrumu Robeža" pēc latviešu klasiķa Gunāra Priedes lugas "Trīspadsmitā" motīviem top izrāde "Cēzars", portālu MixNews.lv informēja lugas režisors Toms Auniņš.

Šovbizness ir kā karuselis. Lai tajā pavizinātos un pēc brauciena nepazaudētu galvu, nepieciešamas īpašas spējas. Cēzars ir jaunā Latvijas mūzikas dueta "Kapelmeistars Group" līderis. Vai viņa jaunības maksimālismā radītā mūzika ir īsta māksla vai subkultūra? Vai to var izlemt viena mūzikas izdevniecības direktore Sondore? Un kurš saka, ka divas nedēļas ir par maz, lai iemīlētos? Jebkurš stāsts taču ir par cilvēku attiecībām…

Jaunais režisors Toms Auniņš teic: "Fenomenāls darbs, kas traģikomiskā veidā atspoguļo jaunās enerģijas ielaušanos vecajā kārtībā. Radīts 1966.gadā, bet apbrīnojami aktuāls arī šodien. Tā būs izrāde, kas liks paskatīties uz mūsdienu kultūras un šovbiznesa vidi pilnīgi citām acīm. Visi trīs izrādē iesaistītie aktieri ir vitāli un dzīvi apliecinoši mākslinieki. Katrs pārstāv savu vidi, savu domāšanas veidu, katrs ienes darbā savu pieredzi un skatījumu uz mākslu, kā rezultātā veidojas interesanta uzskatu sadursme, atklājot dzīves un mākslas attiecības jaunā veidā."

Titullomu - Cēzaru Kalniņu - atveido aktieris Kaspars Dumburs, Sondores lomā iejutīsies Marija Bērziņa, bet Cēzara draudzene Bella būs jaunā aktrise un mūziķe Anna Ķirse – Auniņa. Izrādē skanēs gan Kapelmeistars Group mūzika, gan leģendārās Imanta Kalniņa dziesmas no filmas Četri balti krekli. Par tērpiem un scenogrāfiju rūpējas Vita Radziņa. Videomākslinieki - Māris Mīlgrāvis un Rihards Gēcis.

Lugas pirmizrāde notiks 12.martā, 19:00.

Teātra klubs "Austrumu robeža" atrodas Vāgnera ielā 8 (ieeja no Gleznotāju ielas). Biļetes pieejamas "bilesuparadize.lv" vai rezervējot pa tālruni 26527007.

Komentāri