Eimijas Vainhausas tēvs britu skolniekus izglītos par narkotiku kaitīgumu, Mixnews.lv

Eimijas Vainhausas tēvs britu skolniekus izglītos par narkotiku kaitīgumu

фото

Izklaide | 2013. gada 11. martā plkst. 19:16

Dziedātājas Eimijas Vainhausas tēvs sadarbībā ar komiķi Raselu Brendu Lielbritānijas skolās uzsāks izglītojošu kampaņu par narkotiku kaitīgumu, ziņo LETA-CONTACTMUSIC.

Otrdien Eimijas Vainhausas fonda "dzīvesprieka programma" tiks aizsākta 50 skolās Londonā. Tās mērķis ir aizpildīt "robus zināšanās" par narkotiku lietošanu pusaudžu vidū.

Brends, kurš pagātnē cīnījies ar narkotiku atkarību, uzstāsies projekta atklāšanas pasākumā.

"Visi vēlas, lai viņu bērni pieņemtu izglītotus lēmumus saistībā ar narkotikām un alkoholu. Taču tas ir ļoti sarežģīts temats, īpaši pēdējos gados parādījušos legālo apreibinošo līdzekļu dēļ. Tāpēc nav brīnums, ka vecāki nesaprot, ko darīt," sacīja Mičs Vainhauss.

"Skolās nožēlojami maz līdzekļu atvēlēts informēšanai par narkotiku kaitīgumu, turklāt tā ir pārāk nekonsekventa. Ja tāda vispār ir," turpina Vainhauss. "Parasti tiek stāstīts par iemesliem, kāpēc cilvēki pievēršas narkotikām vai alkoholam. Taču tas nenotiek regulāri un nepalīdz skolotājiem un vecākiem atbalstīt bērnus, kam tas patiešām ir vajadzīgs. Tam ir jāmainās."

"Mūsu programma vidusskolām dos nepieciešamās prasmes un zināšanas it visiem, tai skaitā vecākiem, skolotājiem un pašiem skolēniem. Tas jauniem cilvēkiem patiešām palīdzēs," viņš turpināja.

Eimija Vainhausa, kura gadiem cīnījās ar alkohola un narkotiku postu, 2011.gadā mira no saindēšanās ar alkoholu. Viņa bija 27 gadus veca.

Viņas vecāki pēc tam atklāja Eimijas Vainhausas fondu, kas palīdz jauniešiem cīņā ar atkarību.

Foto: i01-www.itv.com

Komentāri