Nelāgas baumas vai patiesība? Nelabvēļi apgalvo, ka dziedātājai Lindai Leen ir liels parāds, Mixnews.lv

Nelāgas baumas vai patiesība? Nelabvēļi apgalvo, ka dziedātājai Lindai Leen ir liels parāds (1)

фото

Izklaide | 2013. gada 11. martā plkst. 19:45

Jau ilgāku laiku šovbiznesa aprindās runā, ka dziedātāja Linda Leen (īstajā vārdā Linda Lezdiņa) nonākusi pamatīgās finansiālās grūtībās. Pat vēl trakāk – ļaudis, kuri sevi dēvē par Lindas Leen kaimiņiem, apgalvo, ka dziedātāja ilgstoši nav nomaksājusi rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem, ziņo portāls "kasjauns.lv"

Nesen žurnāls "Kas Jauns" rakstīja, ka, iespējams, ir kādi nelabvēļi, kuri vēlas celt neslavu dziedātājai un izplata nepatīkamas baumas. Proti, pirms vairākiem gadiem Linda Leen iegādājās apartamentus kādā no Rīgas jaunajiem dzīvokļu kompleksiem, kur patlaban dzīvojot kopā ar savu mīļoto vīrieti Sandri Jarbušu.

Jau pirms pāris gadiem anonīmi komentētāji, kas uzdevās par Lindas Leen kaimiņiem, internetā rakstīja niknas replikas, gan mudinot dziedātāju nomaksāt parādu par dzīvokli, gan vēstot, ka parāda summa lēšama gandrīz 2000 latu apmērā.

Bet pavisam nesen pie žurnāla "Kas Jauns" vērsās kāda reāla persona, kas apgalvoja, ka dzīvo vienā mājā ar slaveno dziedātāju. Vīrietis, kurš lūdza nepubliskot viņa vārdu, stāstīja, ka kaimiņiem nākoties ciest Lindas Leen un dažu citu parādnieku nenomaksāto rēķinu dēļ. Tā kā apjomīgo parādu dēļ nama apsaimniekotāji dažkārt nevarot laikus norēķināties ne par siltumenerģiju, ne elektrību, apdraudēts esot ikviens godprātīgais maksātājs, jo nevar būt drošs, ka kādu dienu pēkšņi netiks atslēgta elektroenerģija un apkure.

Ziņotājs apgalvoja, ka vismaz aizvadītā gada nogalē, kad notikusi pēdējā dzīvokļu īpašnieku sapulce, Lindas Leen nenomaksāto rēķinu parāds lēsts aptuveni 4000 latu apmērā. Nu jau šī summa, visticamāk, esot par dažiem simtiem latu palielinājusies, sprieda persona, kas uzdevās par Lindas Leen kaimiņu.

Pēc publikācijas žurnāla "Kas Jauns" redakcija saņēma vēstuli no Lindas Leen nama apsaimniekotājiem SIA "Namu apsaimniekotājs", kurā tiek vēstīts, ka Lindai Legzdiņai nav parādu saistībās pret SIA "Namu apsaimniekotājs", turklāt visi norēķini par nodrošinātajiem pārvaldīšanas un komunālajiem maksājumiem tiek veikti savlaicīgi.

Tas liecina, ka talantīgā skatuves māksliniece ir nepelnīti nokļuvusi neglītu baumu un aprunāšanas ēnā, un ir nelabvēļi, kas vēlas celt neslavu dziedātājai. Jo baumas par iespaidīgo parādu ir "izrunātas" arī ārpus Lindas Leen mājas un sasniegušas mūziķu aprindas. Piemēram, jau pirms pāris mēnešiem žurnālam "Kas Jauns" kāds populārs skatuves mākslinieks atklāja, ka arī ir dzirdējis runas, ka Linda Leen ilgi nav maksājusi rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem un esot parādā 4000 latus.

Foto: no vietnes kasjauns.lv

Komentāri 1
labvēlepirms 5 gadiem
KĀDA KURAM DARĪŠANA, MAKSĀJA VAI NĒ. VAI TIE NELABVĒĻI PAŠI NEZ IR SMAKSĀJUŠI RĒĶINUS...?