Ginta Lapiņa izraudzīta par "Diet Coke" jaunās reklāmas kampaņas seju, Mixnews.lv

Ginta Lapiņa izraudzīta par "Diet Coke" jaunās reklāmas kampaņas seju

фото

Izklaide | 2013. gada 11. martā plkst. 19:58

Latviešu modele Ginta Lapiņa izraudzīta par reklāmas seju "Diet Coke" jaunajai reklāmas kampaņai, kuras autors ir prominentais amerikāņu dizainers Marks Džeikobss, ziņo LETA.

Kā vēsta laikraksts "New York Post", Londonā pirmdien tiks atklāta "Diet Coke" kampaņa par godu dzēriena 30.gadadienai, kurā galvenie tēli būs pats Džeikobss un latviešu supermodele Ginta Lapiņa.

Savukārt modele tviterī ierakstījusi: "Aizraujoša diena Londonā ar Marku Džeikobsu un "Diet Coke!!! Palieciet kopā ar mani."

фото

Atspirdzinošo dzērienu ražotājs "Coca-Cola" pagājušā gadā paziņoja, ka zīmola "Diet Coke" 30.gadadienas svinību kampaņai par radošo direktoru izraudzījies prominento amerikāņu dizaineru Marku Džeikobsu.

Dizainers izstrādājis "Diet Coke" pudeļu un bundžiņu dizainu. Kampaņas laikā klajā jau nākuši vairāki Džeikobsa radītie reklāmas klipi, kuros filmējies arī pats Džeikobss, kā arī amerikāņu dziedātāja Teilore Svifta.

фото

"Es jūtos ļoti pagodināts par iespēju ieņemt radošā direktora amatu "Diet Coke" kampaņā un dot savu ieguldījumu 30.gadadienas kampaņā. "Diet Coke" ir ikona, un es mīlu ikonas," sacīja Džeikobss.

Portāls "Mixnews.lv" jau rakstīja, ka Ginta Lapiņa uzņēmusies populārā kanādiešu apakšveļas zīmola "La Senza" pavasara-vasaras sezonas kolekcijas reklāmā.

Ginta Lapiņa ietekmīgākā pasaules modeļu portāla "models.com" veidotajā pasaules modeļu "Top 50" sarakstā ieņem 27.vietu. Modeles "Top 50" sarakstā tiek pēc veiksmīgi aizvadītām modes nedēļām, reklāmas kampaņām un citām aktivitātēm. Katrai modelei ir pagodinājums būt atzītai "models.com" topā. Veidojot sarakstu, tiek ņemts vērā gadu ilgs darbs un industrijas profesionāļu atzinība.

Foto: www.facebook.com/DietCoke/

Komentāri