Latvijā atklāj vietējo "Disnejlendu"

фото

Izklaide | 2017. gada 1. jūnijā plkst. 09:44

No šodienas ikvienam interesentam pieejams izklaides parks "Avārijas brigāde", kas medijos un sabiedrībā jau iepriekš ticis nodēvēts par "Latvijas Disnejlendu" informēja parka un SIA "Latvian Amusement Agency" pārstāvji.

Izklaides parks "Avārijas brigāde" paredzēts ģimenēm ar bērniem. Tas atrodas Lielvārdes novadā, autoceļa P80 Tīnūži-Koknese malā pie nobrauktuves uz Madlienu, nepilnas stundas brauciena attālumā no Rīgas.

Jaunajā izklaides un atpūtas parkā var apmeklēt "Dinozauru taku", "Avārijas brigādes" pilsētiņu, "Cālis.lv" stāstu taku, virvju trasi, velokartus, kā arī citas vietas un atrakcijas.

фото

Kā ziņots, parka izveides projekta investīciju apjoms bija paredzēts līdz 3,5 miljonus eiro. Patlaban pabeigta pirmā kārta, kuras plānotās izmaksas ir nepilns miljons eiro. Taču turpmākajos piecos gados parkam plānots izbūvēt jaunas atrakcijas, tādējādi kopējās izklaides parka izmaksas tiek lēstas apmēram 3,5 miljoni eiro. Finansējums parka izbūvei gūts gan no Eiropas Savienības fondiem, gan privātajiem investoriem. фотофото

Komentāri