Vai Lady Gaga un Teilors Kinijs gatavojas kāzām?, Mixnews.lv

Vai Lady Gaga un Teilors Kinijs gatavojas kāzām? (1)

фото

Izklaide | 2013. gada 13. martā plkst. 21:31

Lady Gaga ar Teiloru Kiniju

Nesen plašsaziņas līdzekļos parādījās informācija, ka skandalozā un ekstravagantā dziedātāja Lady Gaga (26) un viņas draugs, seriāla "The Vampire Diaries" aktieris Teilors Kinijs (31) šovasar gatavojas svinēt kāzas, raksta "kasjauns.lv"

Par šo priecīgo vēsti izpļāpājies dziedātājas tuva draudzene DJ Lady Starlight. Viņa pavēstīja, ka slavenā pārīša jūtas kļuvušas tik nopietnas, ka abi sapratuši, ka pienācis īstais laiks attiecību nākamajam etapam.

"Viņa man ieminējās, ka viņš ir īstais. Tu to uzreiz saproti, kad redzi viņus abus kopā. Viņi ir radīti viens otram. Sākotnēji es domāju, ka viņš ir pārāk seksīgs, lai būtu foršs, taču tagad domāju, ka viņš ir patiešām lielisks. No visa, ko esmu dzirdējusi, nedomāju, ka tagad izpļāpāju kādu noslēpumu, pasakot, ka viņi ir gatavi vienot dzīves laulības saitēm. Vasarā viņa filmēšanas grafiks būs brīvs un viņas koncertu un studijas saistības būs minimālas, tā, ka gaidiet drīzu paziņojumu!" intervijā britu tabloīdam "The Sun" sacīja DJ Lady Starlight.

"Lady Gaga pavada tik daudz laika Čikāgā, tāpēc, ka tur jābūt Teiloram," turpina stāstījumu viņas draudzene. "Kad vien viņai ir laiks un viņa būt, kur vēlas, Lady Gaga ir kopā ar Teiloru."

Teilors un Lady Gaga iepazinās videoklipa "You and I" filmēšanas laukumā 2011.gada jūlijā, un drīz pēc tam arī saka satikties. Lady Gaga klipā tēloja nāriņu, bet Teilors – solistes mīļoto. Lai gan pērnā gada sākumā abi uz īsu brīdi pašķīrās, šobrīd viņi atkal bauda laimīgas un harmoniskas attiecības. Pati dziedātāja par to nevēlas runāt publiski.

фото

фото

Lady Gaga ar Teiloru Kiniju videoklipā "You And I"

Laikā, kamēr Lady Gaga atlabst pēc gūžas operācijas, viņa dzīvo kopā ar Teiloru Čikāgā.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Lady Gaga februārī saviem faniem atklāja, ka tūres laikā gūtās traumas dēļ cieš no hroniskām sāpēm un vairs nespēj staigāt. Solistei tika veikta operācija un tagad viņai stingri jāievēro atveseļošanās režīms.

Foto: ukrainianstarsnews.com, heygaga.ru, serialomania.ucoz.ru

Komentāri 1
Lady gagas fanspirms 5 gadiem
OOO, super, viņi gan labi izskatās kopā! Cerams, ka viņiem viss izdosies))))