Ellas hitu atskaņo pirms Gulbja spēles ar Nadalu (VIDEO), Mixnews.lv

Ellas hitu atskaņo pirms Gulbja spēles ar Nadalu (VIDEO)

фото

Izklaide | 2013. gada 14. martā plkst. 15:55

Dažus gadus kā Latviju atstājusī dziedātāja Elīna Fūrmane, kuru plašāk pazīst kā DJ Ella, okeāna otrā pusē ir pamanījusies sasniegt to, ka viņas kompozīcijas jau tiek atskaņotas pasaules mēroga tenisa turnīros, raksta "kasjauns.lv"

Ellas hits "Shine Like A Superstar" tika atskaņots Indianvelsas tenisa turnīrā laikā, kad Ernesta Gulbja pretinieks Rafaels Nadals no Spānijas spēlēja otrās kārtas maču ar Raienu Harisonu no ASV. Nadalu droši vien Ellas kompozīcija tā iedvesmoja, ka viņš bez ierunām sakāva Harisonu. Turnīra trešā kārta Nadalam bija brīva, jo pretinieks atteicās spēlēt, savukārt ceturtajā kārtā Nadals jau spēlēja ar Gulbi un līdzīgā cīņā spānim paveicās gūt uzvaru.

Latvijā informāciju par to, ka Ellas hits "Shine Like A Superstar" atskaņots Nadala un Harisona spēles laikā, ar lepnumu paziņoja ierakstu kompānijas "Mikrofona ieraksti" pārstāvis, bundzinieks un dziesmu autors Guntars Račs. Viņš zināja teikt, ka jaunnedēļ klajā nāks Ellas jaunais singls.

фото

Slavenību fotogrāfa Aleksandra Sokolova skatījums

Kā ziņoja portāls Mixnews, trešdien Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis ASV notiekošajā prestižajā Indianvelsas "Masters 1000" sērijas turnīrā dramatiskā astotdaļfināla mačā ar 6-4, 4-6, 5-7 tomēr piekāpās slavenajam spānim Rafaelam Nadalam.

Rafaela Nada un Raiena Harisona mačs. Ellas kompozīcija skan no 22.minūtes

Ellas disko kompozīcija "Shine Like A Superstar"

Foto: valse-boston.com, kasjauns.lv/sokolovstudio.lv

Komentāri