Di Kaprio nespēj noskūpstīt 66 gadus veco kolēģi; epizodi filmē 27 reizes (FOTO), Mixnews.lv

Di Kaprio nespēj noskūpstīt 66 gadus veco kolēģi; epizodi filmē 27 reizes (FOTO) (3)

фото

Izklaide | 2013. gada 14. martā plkst. 23:28

Leonardo di Kaprio filmā "The Wolf of Wall Street"

Talantīgajam aktierim Leonardo di Kaprio bija nepieciešami 27 (!) mēģinājumi, lai visbeidzot noskūpstītu aktrisi, kura ir 28 gadus vecāka par viņu, raksta "kasjauns.lv"

Aktierim vajadzēja ļoti saņemties ainai, kurā viņa varonim jāskūpsta uz lūpām 66 gadus vecā kolēģe. Var saprast aktieri, kurš pieradis filmēšanas laukumā skūpstīt tikai jaunas seksapīlas meitenes.

Jaunajā Mārtina Skorsēzes filmā "The Wolf of Wall Street" aktrise Džoanna Lamlija atveido di Kaprio tēlotā varoņa tanti.

"Diemžēl skūpsts prasīja daudz laika. Leo nekādi nespēja iejusties situācijā. Frāzi "Vēlreiz", mēs dzirdējām 27 reizes," atceras Lamlija.

фото

Tik grūti nākušais skūpsts

Filmā "The Wolf of Wall Street" di Kaprio atveido jaunu biržas brokeri no Longailendas. Viņš 1987.gadā nodibināja vienu no lielākajām brokeru kantoriem, taču pēc desmit gadiem brokeri vainoja naudas atmazgāšanā un vēl virknē citu finanšu noziegumu.

фото

фото

Foto: Buzzfoto/Scanpix, entertainment.ie

Komentāri 3
piekrītupirms 6 gadiem
protams, ka viņš ne to vien var...
muļķības....pirms 6 gadiem
...viņi ne to vien var ! Slavas un naudas dēļ viņi ēd tārpus , lien visādos mēslos , guļ pie čūskām , un tad nu nevarēs noskūpstīt vienu koptu sievietei , lai arī vecmāmiņas vecumā .......
Ja viņš būtu iesācējs aktierītis , tad jau pirmajā reizē to būtu izdarījis , tagad vienkārši uzsit sev cenu un izskata pēc kaut ko tēlo.
Kasparspirms 6 gadiem
Es domāju gan! Nabaga Di Kaprio! Viņš jau pieradis pie skaistulēm, bet nu tagad - vajag skūpstīt gandrīz vai pensionāri! Kā viņš vispār to spēja paveikt?