Liene Brikouska, aizbildinoties ar jaunu dziesmu, radījusi krūšu prezentāciju (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

Liene Brikouska, aizbildinoties ar jaunu dziesmu, radījusi krūšu prezentāciju (FOTO, VIDEO) (1)

фото

Izklaide | 2013. gada 15. martā plkst. 12:09

Dziedātāja Liene Brikouska prezentēja jaunāko veikumu savā solomākslinieces karjerā – pirmatskaņojumu un videoklipa prezentāciju piedzīvoja dziesma "Sapņu pilsēta", raksta "apollo.lv

Skaņdarba autors ir grupas "A-Europa" līderis Artūrs Duboks, klipa režisors - Ritvars Bluka, bet producents - "Mūzikas Video Kanāls". Videoklips tapis sadarbībā ar radošo apvienību "Moodwork".

Kā pavēstīja Artūrs Duboks, jaunā kompozīcija izceļas ar stilistisko krāsainību. Viņš to dēvē par intelektuāli sintētisku popu un, pēc paša komponista domām, tas ir atbilstošs Brikouskas personībai un muzikālajām gaitām.

фото

фото

"Sapņu pilsēta" ir stāsts par mūsdienu sievieti, kura pati spēj veidot savu ceļu.

"Šo dziesmu rakstīju sievietēm, kuras ir sapratušas, ka viņu otra puse tomēr nav īstā un tiecas pēc brīvības un kaut kā jauna. Dziesmu caurvij doma, ka nevajag baidīties atstāt savas iepriekšējās attiecības pagātnē un veidot savu dzīvi tādu, kādu sieviete to vēlas. Būtībā tā ir patstāvīgas sievietes himna," stāsta Duboks.

Brikouska par video klipa sižetu:

"Šis bija sarežģītākais video no visiem. Tā filmēšana ilga četras dienas un katra no tām bija kā pārsteigums, jo liktenis mani saveda kopā ar brīnumainiem cilvēkiem. Katrs no viņiem jaunajā videoklipā ir ielicis savu artavu. Varētu sacīt, ka kopā mēs šo sapņu pilsētu uzbūvējām."

фото

фото

Dziedātāja arī aktīvi piedalījusies uzfilmētā materiāla montāžas procesā.

"Jā, sēdēju ar kopā ar puišiem no rīta līdz vakaram. Galva kūpēja, bet nu varu drošu sirdi sacīt, ka esam lepni par paveikto!"

Foto: ekrānšaviņš no video

Komentāri 1
Jankapirms 6 gadiem
Silikona mūlis.. neglīta žurka..