Latvija nepiedalīsies Eirovīzijas finālā, Mixnews.lv

Latvija nepiedalīsies Eirovīzijas finālā

фото

Izklaide | 2018. gada 11. maijā plkst. 12:47

Latvijas pārstāve Laura Rizzotto ar dziesmu "Funny girl" ceturtdienas vakarā neguva pietiekami augstu skatītāju un žūrijas vērtējumu, lai kvalificētos dalībai starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā.

Konkursa finālā 12.maijā uzstāsies Igaunijas, Lietuvas, Austrijas, Kipras, Izraēlas, Čehijas, Bulgārijas, Albānijas, Somijas, Īrijas, Serbijas, Moldovas, Ungārijas, Ukrainas, Zviedrijas, Austrālijas, Norvēģijas, Dānijas, Slovēnijas un Nīderlandes mākslinieki, kuri sevi pierādīja pusfinālos, rīkotājvalsts Portugāle, kā arī "lielā piecinieka" valstis, kurām dalība finālā ir garantēta - Francija, Vācija, Itālija, Spānija un Lielbritānija.

Kā ziņots, līdz 12.maijam Portugāles galvaspilsētā Lisabonā norisinās 63.starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kurā ar nacionālā mērogā izraudzītām dziesmām sacenšas 43 dalībvalstis. Latviju konkursā pārstāvēja Laura Rizzotto ar dziesmu "Funny girl".

Konkursa finālu varēs vērot tiešraidē kanālā "LTV1". Latvijas pārstāves un Latvijas delegācijas gaitām Portugālē var sekot līdzi Latvijas Televīzijas un konkursa "Supernova" sociālo tīklu kontos un tiešsaistes dienasgrāmatā.

Komentāri