Rīgā notiks humora sacensības "Rīgas mēra balva", Mixnews.lv

Rīgā notiks humora sacensības "Rīgas mēra balva"

фото

Izklaide | 2018. gada 13. septembrī plkst. 16:20

30.septembrī, Rīgas Kongresu Namā notiks jau tradicionālā Rīgas mēra Balva.

Rīgas Mēra Balva notiks jau devīto reizi. Kā norāda pasākuma organizatori, tas ir galvenais KVN gada pasākums Baltijā. Par šo laiku Rīgas mēra Balva ir kļuvusi par brendu, kas garantē skatītājiem daudz pozitīvu emociju un lielisko šovu.

Kopš 2010.gada par Mēra Balvas laureātiem kļuva tādas lieliskas komandas, kā „Dņepr”(Dņepropetrovskas izlase), „Triod i Diod” (Smoļenska), „Sbornaja Kamizjakskogo kraja po KVN” (Astrahaņas apgabals), „Sbornaja Fizteha”(Dolgoprudnija), „Lučšie druzja” (Minska),„Russkaja doroga” (Armavira), „Sojuz” (Tjumeņas apgabals) un „DALS”(Belgoroda).

Šajā gadā par Rīgas Mēra Balvu atkal cīnīsies Augstākās līgas zvaigznes, kā arī KVN Eiropas Čempionāta labākas komandas. Šogad pieteikumus Balvai jau iesniedza komandas no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas,Vācijas, Gruzijas un Izraēlas.

Īpašie viesi – Augstākās līgas čempioni „Triod iDiod” (Smoļenska) un “Comedy Club” rezidents Andrejs Skorohods.

Uzmanību! Pirmās 100 biļetes par supercenu! Kā arī, cenas sistēmā jau ir norādītas ar atlaidi.

Pasākums notiek krievu valodā.

Nav vecuma ierobežojumu. Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas, bet izrādes laikā jāsēž klēpī pavadošai personai.

  • Durvis tiek atvērtas plkst. 18:45.
  • Pasākuma ilgums: 2 st. 30 min.
  • Aizliegta fotografēšana un video filmēšana!

Papildus informāciju var uzzināt, zvanot pa telefoniem +371 29586586, +371 29859488, kā arī mājaslapā www.ligariga.com vai sociālajā tīklā Facebook.

Video krievu valodā

Komentāri