Hercogienei Ketrīnai parādes laikā papēdis iesprūst notekas režģī (FOTO), Mixnews.lv

Hercogienei Ketrīnai parādes laikā papēdis iesprūst notekas režģī (FOTO)

фото

Izklaide | 2013. gada 18. martā plkst. 16:30

Kembridžas hercogienei Ketrīnai aizvadītajā svētdienā gadījās misēklis ar kurpi, kad viņa kopā ar vīru princi Viljamu apmeklēja Svētā Patrika dienas parādi Hempšīras grāfistē. Topošās māmiņas kurpes papēdis iesprūda ūdens notekas režģī, raksta "kasjauns.lv"

фото

Ir ticējums, ka četrlapu āboliņa lapas nes laimi, un Svēta Patrika dienas parādē pie apģērba āboliņlapu pušķi piesprauda gan princis Viljams, gan viņa sieva hercogiene Ketrīna. Tomēr "laimes simbols" nepasargāja Ketrīnu no neliela misēkļa, kad parādes laikā simtiem cilvēku acu priekšā viņas melnās zamšādas kurpes papēdis iesprūda ūdens notekas režģī. Hercogiene no situācijas izgāja ar smaidu - par nelielo misēkli smējās gan viņa pati, gan princis Viljams, kurš balstīja sievas roku, kamēr viņa atbrīvo kurpes papēdi.

фото

фото

фото

Nelielais misēklis neaizēnoja topošās māmiņas optimistisko noskaņojumu. Vēlāk sarunā ar kādu kareivi hercogiene atklāja, ka pati ļoti vēlētos dēliņu, bet viņas vīrs princis Viljams savukārt ļoti gaidot meitiņu. Par spīti nesenajam apgalvojumam, ka hercogiene gaida meitenīti, Ketrīna apgalvo, ka viņi vēl nezinot gaidāmā mazuļa dzimumu. Bērnam jānāk pasaulē šā gada jūlijā.

фото

фото

Kā ziņoja portāls Mixnews, marta sākumā 31 gadu vecā Kembridžas hercogiene kādam laba vēlētājam, kas sniedza dāvanu vēl nedzimušajam britu monarhijas mantiniekam, dzirdēta sakām, ka nodos dāvanu "savai m...". Hercogiene pārtraukusi sakāmo, tomēr ar dzirdēto pietika, lai tas tiktu iztulkots kā "savai meitai".

Foto: Reuters/Scanpix, AP/Scanpix, AFP/Scanpix

Komentāri