"Harlem Shake" dēļ atlaista Oksfordas universitātes bibliotekāre (VIDEO), Mixnews.lv

"Harlem Shake" dēļ atlaista Oksfordas universitātes bibliotekāre (VIDEO)

фото

Izklaide | 2013. gada 20. martā plkst. 16:53

Oksfordas Universitātes bibliotekāre atlaista no darba tāpēc, ka viņas maiņā 30 studenti uzņēma kārtējo "Harlem Shake" videoklipu, ziņo LETA, atsaucoties uz portāls "Orange News".

Dekāns sodīja arī studentus, kuri, tērpušies āpša kostīmā un slēpotāja maskā, dejoja 120 gadus vecajā Svētās Hildas koledžas bibliotēkā.

Kā jau visos "Harlem Shake" klipos, vispirms viens cilvēks uzsāk trakulīgu deju aizņemtu studentu pilnajā lasītavā, bet pārējie viņam drīz pievienojas. Viedo dalībnieki ģērbušies visdīvainākajās maskās - vienai no dejotājām bija slēpotāja maska un uzraksts "Free Pussy Riot" ("Atbrīvojiet "Pussy Riot""), bet kādam citam - zirga galvas maska.

Oksfordas Universitātes absolvente Kalipso Neša tika atlaista no darba par svētdienas vakarā uzņemtā klipa "nenovēršanu". Saniknotie studenti jau uzsākuši kampaņu ar mērķi atjaunot darbā 30 gadus veco bibliotekāri, ziņo laikraksts "The Sun".

"Šī situācija ir smieklīga. Viņai ar to nav nekāda sakara, viņa vienkārši bija tur," teica studente Elena Gibsone. Gibsone aģentūrai AFP arī atzinusi, ka universitāte pret bibliotekāri ir izturējusies negodīgi.

Turklāt studenti vēlas, lai arī viņi paši netiktu sodīti, jo video filmēšana "nevienam netraucēja, jo sākās 23.30 un ilga vien aptuveni septiņas minūtes".

"Tā ir koledžas lieta," noteica Oksfordas Universitātes pārstāvis.

Foto: no vietnes bucksmore.com

Komentāri